Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák is élvezik a párzást?...

A kutyák is élvezik a párzást? Ha nem élveznék mitől következne be náluk az ejakuláció? És miért agresszívak ha megzavarom őket?

Figyelt kérdés
2013. jún. 30. 00:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%

első kérdésre válasz a második kérdés.

harmadik kérdésre válasz az első kérdés.

2013. jún. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%

A kutyák is élvezik a párzást? Nem. Ne akard a kutyákat emberi tulajdonságokkal felruházni. Nem élvezik, mert náluk nem az élvezetről szól az egész, hanem a faj szaporodássáról,

Ha nem élveznék mitől következne be náluk az ejakuláció?

egyszerű biológiai ösztön. a kutya a lábszáradra is ejakulál ha éppen azt döngeti.

És miért agresszívak ha megzavarom őket? mert a párzási rituálét zavarod meg, amit ő úgy értelmez, hogy egy másik "kan" is akarja a szukát. Nem hiába szokott lenni sokszor életre-halálra szóló verekedés két hím között. A párzásra az jogosult aki erősebb. (fajfenntartás ösztöne)


apró megjegyzés: néha nem árt olyan csatornákat nézni mint a

sprektum

national geographic

animal planet

2013. jún. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
37%
2.! Miért kell ilyen lenéző stílusban válaszolni? Ez az oldal arra van, hogy kérdezzünk, és őszintén nekem is új és hasznos volt a válaszod, eddig ezt nem tudtam, pedig pont ma néztem meg 2 narional geographic-os filmet, de ezek pont nem erről szóltak!
2013. jún. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
14%
valóban a szaporodásról szól, de azért élvezik ők is.
2013. jún. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Honnan tudhatjuk hogy nem élvezik?Mondta neked valamelyik kutyus?
2013. jún. 30. 00:47
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

ma 00:46

nem voltam lenéző, sőt szívesen mondtam amit jó magam is az általam felsorolt csatornákból tudtam meg. Mivel nem tudom a kérdező mennyi idős, szokott-e tévét nézni, így gondoltam adok tanácsot milyen csatornákat nézzen rendszeresen, ahol sok érdekes dolgot tudhat meg. Ha érdekli azt is szívesen leírom, hogy milyen című dokumentum filmeket nézem meg amik nagyon jók, és sokat tanulhat belőle..


Azért kedves ma 00:46 nem gondolod, hogy túl erős egy írásból feltételezni egy érzelmet??

2013. jún. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
Több dokumentum film, és több tudós is elmondta akik rengeteg kísérleten túl vannak, hogy a disznón kívül egy állat sem élvez.. csak a szaporodási ösztön van benne. A disznó élvezi, és ő az egyetlen állat amelyik hasonlóan az emberhez orgazmusa is lehet.
2013. jún. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
21%
Minden emlős élvezi a párzást
2013. jún. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
29%

"Ne akard a kutyákat emberi tulajdonságokkal felruházni"

Az nem emberi tulajdonság!A simogatást is élvezik az emlősök mert az érzékelésük meg van hozzá!

2013. jún. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
28%
Itt a marhaság! Csak a disznó élvez! Aztán miért csak ő?Nem logikus hogy csak egy!
2013. jún. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!