Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Anyám meghalt. Mit csináljak...

Anyám meghalt. Mit csináljak a kutyájával, ha senkinek sem kell és én nem akarok kutyát tartani?

Figyelt kérdés
Sohasem volt kutyám és ha akarnám se vihetném, mert albérletben élek.

2013. jún. 30. 00:34
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Köszi!


A kutya 15 éves jelenleg, puliszerű keverék kan. Amúgy aranyos, kedves jószág, de eddig tényleg a kutyának sem kell mert keverék.


Anyám nem volt idős 66 éves, rákban hunyt el múlt héten. Kicsit jobban viselem most már, de múlt hét szörnyű volt. Mondjuk már tudhattuk előre hogy el fog hunyni :(

2013. jún. 30. 00:54
 12/23 anonim ***** válasza:
53%
Jobbulást neked!
2013. jún. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Együttérzésem anyukád miatt :(


Ha a kutyus még jó karban van, ne altasd el, keress neki ideiglenes befogadót, akinél ellehet, amíg utolsó, öreg éveire kap új gazdit. Nagyon méltatlan lenne elaltatni.

2013. jún. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Mondd csak hol laksz?
2013. jún. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Ja, és küldj ide fb linket, segítek osztani, és az ismerőseim is.
2013. jún. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
0%
úgy van ha már nincs hely akkor megkell ölni.
2013. jún. 30. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
74%
ne hogy elaltasdt,ez pont olyan mintha anyád meghalt volna apád meg nembír eltartani és ezért úgydönt hogy elaltat.
2013. jún. 30. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Hát nem pont ugyanolyan. Ha nincs garancia arra, hogy a kutyának jó élete legyen, akkor inkább az altatás, mint, hogy szenvedjen . Valamelyik nap mintha láttam volna idős kutyák megsegitésére alakult csoportot talán a face-en. Valaki biztosan tudja kik ők.
2013. jún. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
93%

Szia!

Ez az előző kommentelő által említett alapítvány, vedd fel velük is a kapcsolatot, hátha tudnak segíteni: [link]

Elképzelhető, hogy az altatásnál még az illatos út is lehet jobb megoldás, onnan elég sok kutyát hoznak ki különböző szervezetek, hátha neki is mázlija lenne, ha pedi nem, akkor még mindig el tudják altatni ott is.

Részvétem anyukád miatt.

2013. jún. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon sajnálom :( Őszinte részvétem!

Linkeld be ide is a kutyust, én szívesen megosztom fb-on!

2013. jún. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!