Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Anyám meghalt. Mit csináljak...

Anyám meghalt. Mit csináljak a kutyájával, ha senkinek sem kell és én nem akarok kutyát tartani?

Figyelt kérdés
Sohasem volt kutyám és ha akarnám se vihetném, mert albérletben élek.

2013. jún. 30. 00:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
87%

Nem értem, hogy hogy lehet olyanra gondolni, hogy ha egy kutyának az életminősége romlana,akkor jobb lenne neki az altatás... ez az emberi önzőség.

Az a kutya attól még ugyan úgy ragaszkodik az életéhez, csak lehet, hogy nem reggeltől estig a kertben pihen, hanem beteszik egy kennelbe mondjuk estére, meg lehet, hogy minőségi táp helyett kap egy tescosat, vagy a napi pl 3 óra simogatás helyett fél órát kap, de életben marad. Tud alkalmazkodni az új életéhez, még ha öreg is...


Ez olyan, mintha én eddig jól éltem, mert menő munkám volt, de kirúgtak, ezért nincs pénz, meg kell húzni azt a bizonyos nadrágszíjat, és akkor valaki azt mondaná, hogy állítsuk falhoz, hát nem élet az, hogy eddig minden nyáron Egyiptomban nyaraltak, idén meg nem mennek sehova...vagy már nem futja a pick szalámira, csak a tescos párizsira, de rossz lehet, öljük meg....


Lehet,hogy szélsőségesen látom, de ez a véleményem.


Kedves kérdező, próbálj meg még türelemmel lenni, és osztani ezerrel a kutyust, ha ide küldesz egy facebook linket akkor én is megosztom, és szerintem rajtam kívül még egy jópáran. Illetve küldtek már egy páran linkeket, azokat is nézd meg, ne add fel, hátha szerencséd lesz.

Részvétem édesanyád miatt, elhiszem, hogy most kisebb bajod is nagyobb a kutyánál, de így legalább megmentheted.

2013. jún. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
54%
Próbáld meg a Lelenc alapítványt,ott általában idős kutyák at fogadnak be.
2013. jún. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Figyelj van egy csomó menhely és nem muszáj abba a városba vinned ahol laksz.Egy menhelyen tudják hogyan kell vele bánni.
2013. aug. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!