Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya kiképzőbe akarok a...

Mort9 kérdése:

Kutya kiképzőbe akarok a kutyámmal járni, de a tesóm azt mondja időpocsékolás de én akkor is akarok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
a tesóm olyan hogyha valamit csinálok és szerinte az ciki lejárat a barátainál.MIT TEGYEK?

2013. jún. 24. 12:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát ne érdekeljen tesód véleménye.Gondolom nem ő fizetné,tehát ha a szüleid kifizetik és támogatnak,akkor csináld.


A tesód meg elég h*lye ha szerinte ciki,hogy a kutyáddal szeretnél lennél.Felnőtt létemre én is jártam kutyaiskolába és nagyon élveztük.

2013. jún. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
azt nem írtam hogy ő szerinte valahova más hova kéne de az olyan hogy beadjuk egy pár hétre és betanítják de én ott akkarok lenni a kutyámmal és én akkarom betanítani
2013. jún. 24. 12:28
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi! végre valaki szerint igazam van!
2013. jún. 24. 12:29
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom hogy csak akkor alakulhat ki feltétel nélküli szeretet és barátság közted és a kutyád között ha ezt az élményt együtt élitek át, tehát én is csak bátorítani tudlak hogy csináld, menj.
2013. jún. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Rettentő jó kutyaiskolába járni. A kutya is és én is nagyon élveztem. Magamat ismerve biztos nem foglalkoznék tesóm véleményével ha egyszer már elhatároztam magam.
2013. jún. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a módszer,amit tesód írt,nem épp a legjobb.

A kutya a TE kutyád,neked is meg kell tanulnod vele bánni.

Elkérnek egy raklap pénzt a bentlakásos suliban,majd hazaszállítják a kutyát,de mivel TI nem fejlődtetek így ugyanoda lyukadtok ki.A kutya nem érti,hogy ti mit akartok,mert más tanította meg neki...

A te elképzelésed nagyon jó.EGYÜTT a legjobb.

2013. jún. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm!!!
2013. jún. 24. 12:57
 8/11 Maxitabi ***** válasza:

A nevével ellentétben a kutyaiskola elsősorban a gazdinak van és csak másodsorban a kutyának...

Ott azt mutatják meg, mit kell minden nap gyakorolni otthon a kutyáddal és tanácsokat, tippeket kapnak a gazdik. Ki ne hagyd, nagyon hasznos, ahogy írták: szocializálódik a kutya más kutyákhoz és emberekhez ill a kötődés köztetek erősebb lesz!Mielőtt elmész, már érdemes olvasni a kutya igényeiről, szükségleteiről és magatartásáról is, pl Jan-Fennel-Kutyapszichologia

vagy Hogyan legyek falkavezér? haziallat.hu-n

2013. jún. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Haha... Egyszer megkért egy utcabeli idős pár, hogy csináljak valamit a labrador kölykükkel, mert 4 hónapos létére még az alap parancsokat sem ismeri. 4-5 alkalom alatt behoztuk a lemaradást, a kutya okos, engedelmes lett - de csak nekem. A nénire-bácsira továbbra se bagózott rá. Még pár alkalmat rá kellett szánnom, hogy őket is megtanítsam kutyául.


Járj el kutyasuliba a kutyáddal, élvezd ki minden pillanatát, szedj össze minden létező kis tudásmorzsát, tanítsd meg egy csomó király trükkre, alakíts ki minél jobb kapcsolatot a kutyával. És tegyél magasról mindenkire, akinek nem tetszik.


Szerintem inkább tesód kicsinyessége a ciki.

2013. jún. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Hovarju ***** válasza:

Egyet értek az előttem válaszolókkal. Az a legjobb, ha együtt tanultok. Egy kutyaiskola remek alkalom a kutyával való kapcsolat elmélyülésében és nem utolsó sorban általában remek társaság gyűlik össze a kutyaiskolában.


Mindketten nagyon sokat tanulhattok egymástól.

Nyugodtan jelentkezz egy kutyasuliba.

Milyen fajta kutyus és mennyi idős?

2013. jún. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!