Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bolhainvázió! Sikeres bolhairt...

Bolhainvázió! Sikeres bolhairtás hogyan?

Figyelt kérdés
Van 2 kutyám. Sosem volt bolha terén gondom, esetleg pár bolha volt, neostomosan oldat, és kész. De most nagyon sok van, már 3-szor neostomosanostam, fürdettem bolhairtós samponnal, nem hatott semmi. Valami hatásos szer/módszer kellene. Előre is köszönöm.

2013. júl. 2. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó a neostomosan, de nemcsak a kutyákat kell vele kezelni, hanem a fekhelyeket, azokat a helyeket, ahol sokat vannak, illetve az egész udvart, farakásokat, ilyenek. Ezt pár hét múlva meg kell ismételni. A neocidol amúgy jobb szer, de úgy tudom már nem forgalmazzák.
2013. júl. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt tudom, de eddig is az egész udvart permeteztem.
2013. júl. 4. 11:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezzel kinlódok pillanatnyilag. Eddig jó volt a neostomosan, most nem. Én piretrin extra bolhaporral próbálkozom, minden kutyát macskát beszórtam. A környezetet meg insecticid 2000-el fújtam le. Remélem hatásos lesz. Mellette meg minden állaton csepp és nyakörv. Komolyan kezdek megőrülni milyen mutáns bolhák ezek.
2013. júl. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy állatorvos ismerős 3 cseppet ajánlott. Mondta, hogy sok most a kullancs is, és ezek nagyon jók ellenük is: praktic, exprot, advantix. Ezeket próbáld ki, plusz van olyan ampulla, ami bolhák ellen van. Az úgy működik, hogy be kell vizezni a kutyát, letöröd az ampulla fejét, és rá a kutyára. Át kell vele dörzsölni a gyerkőcöt, majd lemosni. Nekem az azonnal használt, amikor az első kutyámat haza hoztam és bolhás volt. Szerintem állatorvosnál lehet kapni.
2013. júl. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jó, hogy tegnap írtam ide, erre lefekvés előtt már én is találtam a kutyámban bolhát. Ezek a neten terjednek! XD

Viccet félretéve, most akartam venni ezeket az ampullákat, cseppeket, amiket írtam. Csak épp várom még a fizut... de most már mindenképp meg kell venni... :S

2013. júl. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!