Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi pénzt kérhet el egy...

Mennyi pénzt kérhet el egy menhely egy kutyáért?

Figyelt kérdés
Több helyen jártam, volt ahol szó szerint rám akarták sózni, és az oltásokért elkértek volna 5000 Ft-ot, van ahol csak az volt a lényeg, hogy vigyem a kutyát és kész. Ahonnan végül is hoztam, ott 25 ezret kértek érte. Állítólag ők ivartalanították (bár erről SEMMI papír, heg, bármi nem árulkodik). Állították, hogy chip-elve lett, ami igaz, bár utólag kiderült, hogy kb. másfél évvel ezelőtt. Mindenféle kombinál oltásról beszéltek, amit szintén kapott a kutya, de 8 hónappal előtte, mert a gazdája oltási könyvvel együtt adta le a kutyát.
2013. júl. 3. 08:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nálunk egy zsák kutyatápért már ki lehet hozni a kutyát
2013. júl. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

"nálunk egy zsák kutyatápért már ki lehet hozni a kutyát"

Bárcsak hozzátok indultam volna elsőként!

2013. júl. 3. 15:43
 13/14 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Azt még elfelejtettem írni, hogy még a 3 zsák kutyatápról is adtak átvételi elismervényt. Te kaptál bármit is arról, hogy odaadtad a 25.000 ft-ot? Mert ha nem, akkor az is lehet, hogy lenyúlták, és sajnos nem is biztos, hogy a kutyákra költik majd.
2013. júl. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Kaptam valamit, mindjárt megkeresem.

Egy pici kék papírt (kb akkor amint a egy kártyalap)

és az van ráírva hogy nyugta.

Ezen az összeg, a dátum, és egy pecsét.

2013. júl. 4. 10:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!