Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok segíteni hogyan...

Tudnátok segíteni hogyan tudnám betanítani?

Figyelt kérdés
egy kan pitbull om van és több videóban is láttam már hogy mondanak a kutyának valamit és felhúzza a pofáját és mutatja a fogait aztán jutalom falatot kap
2013. júl. 3. 13:36
 1/3 anonim válasza:
Mindenképp járjál vele, kutyaoviba v. suliba(kortól függően). Másrészt vegyél róla szóló könyveket, én nagyon sok hasznosat találtam ezekben a tanításával kapcsolatban.
2013. júl. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csipkedd az orrát. Amikor vicsorogni kezd, akkor mondd a parancsot és add a jutit.
2013. júl. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

de ne mis vicsorog olyan nyugodt pedig 2 éves egyszer láttam mordulni mikor haberomé kicsit megcsipte a pofáját.. jó szokott ugatni emg morogni keménykedni de vicsorogni még nemtudtam rávenni. lehet be kellene csibészelni

de azért köszi majd próbálkozok vele :)

2013. júl. 3. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!