Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondolsz arról a videóról...

Mit gondolsz arról a videóról amiben a rendőr lelövi a kutyát?

Figyelt kérdés

Elég sokkoló a videó, figyelmeztet is rá a youtube, így csak az nézze meg aki bírja.


" Hawthorne, Ca Police Kill Dog(1) " néven kereshettek rá.


Engem általában nem érintenek meg még az állatkínzós videók sem, eddig 2 volt ami igen, de ez...

Látszik,hogy nem akarták lelőni, és szerintem elsősorban a gazdája a hibás.


2013. júl. 3. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Ja, én meg nem olvastam el a figyelmeztetést... de mindegy már :/


Szerintem eltúlzott volt a rendőr viselkedése, eddig is utáltam őket, most méginkább...

2013. júl. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Sokkal inkább a gazdája a hibás, mert azt ugyan nem tudom mit csinált, de kiprovokálta,hogy megbilincseljék és a kutyát okosan betette a kocsiba, de a részletekről, pl. a lehúzott ablakról megfeledkezett.

A rendőrök helyében én levettem volna a bilincset,hogy csináljon valamit a kutyával, nem tudom,hogy gondolta a rendőr,hogy majd ő felveszi a pórázt, mikor látszott a kutyán,hogy nem túl barátságos a rendőrökkel...

De teljesen más mikor élőben látod,meg teljesen más a gép előtt ülve, hát még megélni...gondolom utólag ők is okosak.

Sajnálom,hogy így alakult.

2013. júl. 3. 14:22
 3/10 anonim ***** válasza:
Sok kérdést vet fel a videó .Láthatólag nagy erőkkel vonultak ki valami rajtaütésre a zsaruk a házhoz. De miért is bilincselik és hurcolják el a néger járókelőt aki telefonnal látszólag békésen fényképezett ?? Lehet beszólt a rendőröknek és az már elég ok?Vagy gyanúsítottként vitték volna be? A szegény kutya meg jó ösztönnel próbálja megvédeni a gazdáját ,sajnos a gazdája nem gondolt rá hogy a kocsi ablakon is kiugrik utána megvédeni ,ami nagy hiba! Az Usa-ban nem vacakolnak ,ha rendőrt támadás ér , embert is lepuffantanak egy pillant alatt nemhogy egy kutyát! És egy ilyen roti bizony nagyot harap életveszélyes tud lenni ,nem játékszer, bár elég lett volna gázspray ellene, kérdés volt e náluk.
2013. júl. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amcsiban nincs maradása az ember ellen támadó kutyának. Így járt.
2013. júl. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A videón meg úgy látszik,hogy csak odakapott a kutya, ha hátralép akkor a kutya is visszavonul.De mikor kiugrott a kutya már akkor több rendőr nyúlt a pisztolyáért.

Valamit biztos csinált a néger mert a kamerás is nevetett rajta, meg látszik,hogy többen is videóztak/fényképeztek, így ezzel nem hinném,hogy volt baj.

A legegyszerűbb az lett volna,hogy leveszik a bilincset a gazdájáról, bár nem szokás az őrizetbe vett személyt elengedni, így erre nem sok esély volt.

2013. júl. 3. 14:44
 6/10 anonim ***** válasza:
Amerikában kb. azonnal altatják a kutyát, ha harap. Nézz meg pár Cesar Millant, ott is azért vannak úgy befosva a gazdik az agresszív kutyájuktól, mert tudják, hogy ha valakit csak megkap, vége, elaltatják. A menhelyre kerülő kutyákat tesztelik ételagresszióra, és ha bármelyik minimális agresszivitást mutat, annak vége. Ez ellen szólalt fel CM is. Tanulság: nem minden arany, ami fénylik.
2013. júl. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 D.O.81 ***** válasza:
32%

Üdv!


Nem tűnt még fel neked, hogy amerika az idióták országa, ahol, ha rosszul fingod el magad, még azért is 100 év fegyházra ítélnek? (És abszolút nem túlzok)


Igen, amerika a k...vára istenített "szabad" rendőrállam, ami ha neki tetszik azt csinál akkor és bárhol, amit akar!


Üdv!

2013. júl. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A gazda volt a hibás, nyilvánvalóan. Nem zárta el jól a kutyáját, nem tudta kordában tartani, és egyáltalán, úgy mászkált ott egy kaszárnyára való fegyveres rendőr között, mintha valami kiállításon lenne. A rendőr megpróbálta megfogni, mert ugye mégsem kolbászolhat ott egyedül az akció közepén, erre a kutya kitámadott... Én nem hibáztatom, mert lelőtte. Sajnálom a kutyát, hogy egy ilyen gyökér gyerek kezébe került.
2013. júl. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Bele eresztettem volna a rendőrbe egy tár AK47-est gazdáját védte a kutya ő elzárta a kocsiba gondolom nem számított rá hogy megbilincselik. Szerencsétlen állat meg ösztönösen megakarta védeni rendőrnek is ez a sors kéne "golyó"
2013. okt. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A napokban találtam rá erre a 7 éves videóra és azt kell, hogy mondjam, hogy teljesen jogosan cselekedett a rendőr. Amerikában nem szaroznak. A rotweiler meg eleve veszélyes kutyafajta. Ez az aggresszíb kutya rátámadt a rendőrre, és meg is harapta volna, a rendőr meg csak saját magát védte, így 4 golyót beleeresztett a kutyába. Talán 1 is elég lett volna, de itt nem volt idő gondolkodni. A kutya megdögléséért egyértelműen a rendőröket provokáló gazdája volt a felelős, aki egy rendőri intézkedést zavart meg. A rendőrök csak annyit kértek tőle, hogy menjen el az útból, meg ne bömböltesse a rádiót. Ha én amerikában lennék rendőr, akkor pont ugyanúgy cseledtem volna, annak ellenére, hogy én kutyabarátnak tartom magam.
2020. máj. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!