Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem jön így vissza és...

Miért nem jön így vissza és hogyan tudnék rajta segíteni?

Figyelt kérdés
Van egy beagle keverék kutyusom, most fél éves. A behívást 95%ban megy neki, ha kaja a jutalom. Ha viszont nincs nálam semmi kaja, akkor nem jön vissza, csak ha ő akar, nem arról van szó, hogy elmegy, mert nem megy el(nem szökik el), csak egyszerűen nem jön oda hozzá. Magyarul mondva le se szarja, amit mondok neki. A falkavezér egyértelműen én vagyok. Én megyek ki elsőnek az ajtón, kajához csak engedéllyel nyúlhat, vannak helyiségek ahova nem mehet be és nem is megy be, pórázon mellettem megy, de ez az egy probléma nagyon aggaszt. Mit tudnék csinálni vele? Vagy soha nem is fog jutifalat nélkül visszajönni?

2013. júl. 3. 16:57
1 2
 11/11 mokkagyerek.blogspot ***** válasza:
És igaza van az előzőnek, ez a legnagyobb lecke, miért várod el, hogy juti nélkül is működjön egy növendék kutyánál?
2013. júl. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!