Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beagle kutyák milyenek?...

Beagle kutyák milyenek? Minden érdekelne róluk, ha van akkor saját tapasztalatot

Figyelt kérdés
Tényleg könnyen elhizik? Sokat ugat? Stb. Válaszaitokat előre is köszönöm:)
2013. júl. 4. 22:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az én kutyám patkányfogónak lett tenyésztve eredetileg. (mondjuk irtó büszke vagyok rá, hogy nem kellett tanítani és megfogja őket, de nem eszi meg)

No de az ösztön, igen az hajtja őket de szerintem ha jól neveled, akkor nem fog rángatni. Úgy értem csak azért mert ösztön, nem szabad hagyni, hogy pl. húzzon sétánál. :)

2013. júl. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Én tapasztalatból írom,mert nekem van egy 1 éves kan beaglém, a kis Füge. Nagyon szeretjük,de sokszor kihoz minket a sodrunkból. Már 1x el is szökött,de szerencsére visszaszereztük. Ez nagyon fontos! A beaglék legtöbbször szökősek ugyhogy vigyázz! Ugatni a miénk csak akkor szokott mély,öblös hangján,ha ás és azt nagyon sokat szokott. Egyébként nagyon hálás,kedves sőt behízelgő kis kedvenc,de nem szabad hinni a bágyadt szemének és az aranyosságának valójában erős kéz kell hozzá,hogy el ne kanászodjon. Javaslom,hogy vidd el 6 hetes kiképzésre vagy tanítsd be otthon minél hamarabb! Javaslom az üléssel kezd(az enyém könnyen elsajátította) és persze jutalomfalattal,hiszen a beaglének a kaja a mindene!Eleinte Ne sok időig tanítsd,mivel vadászkutya lévén a körülöttetek lévő szagok

sokkal jobban fogják érdekelni. Ugatása egyébként nagyon mély,öblös,nem megszokott ugatás,hiszen a beagle 3 féle módon ugat. Ásás közben a hosszú,nyújtott jelző ugatás,rendes ugatása szintén mély,öblös,de rövidebb nem elnyújtott. Ne engedj neki,ne taktáld tele sok kajával,mert csak akkor hízik el,ha sok kaját adsz neki! Azt ne felejtsd el,hogy feneketlen bendőjű és csak azt várja mikor lophat egy kicsit a hűtődből vagy a kutyatápos zsákból.Minél többször vidd el sétálni,futni és játsz vele valamint tanítsd így szellemileg és fizikailag is kifárad s nem lesz kedve szökni meg mindent kiásni. Nagyon aranyos,jól nevelhető,intelligens kutya. Én IMÁDOM.

2013. júl. 7. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) ma volt meg az első éjszakája nálunk, tényleg nagyon játékos és alszik örökké:D nevelni már próbálom , mert papucsot lopni máris imád.hát ez a szökés dolog eléggé aggaszt,remélem nem történik meg. Imádnivalo az már biztos:)
2013. júl. 7. 11:45
 14/14 anonim ***** válasza:

Egyén függő, hogy mennyire hízékonyak, de ha normálisan eteted és mozgatod nem fog elhízni. Nem ugatósak.

Mire vagy kiváncsi? 15 éve tartok beagleöket.

2013. júl. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!