Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nem tűri az új...

A kutyám nem tűri az új kutyát a háznál! Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
Ma örökbe fogadtunk egy új lány kutyát, keverék, 4-5 éves, testmagassága megegyezik az én puli szintén 5 éves kutyámmal. Kezdetben szépen megszaglászták egymást, de ha az új kutya (aki még nagyon félénk) futni kezd, vagy a ház mögé fut, a puli utána rohan, ráugrik és megmarja. :( Igaz még csak pár órája van itt az új kutyus, de már vagy 6× összekaptak. Nagyon kétségbe vagyok esve, nem tudom nézni ahogy össezkapnak. Mit tegyek? Kérlek segítsetek! :(

2013. júl. 5. 15:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

10es vagyok.


Nem szabad leszidni és elhanyagolni a régi kutyát, mert akkor még nehezebben fogja elfogadni az újat. Figyeljetek, hogy verekedés ne legyen, de az, ha néha odakap neki a puli, nem gond, elvégre ő van ott régebb óta, nem szabad azt éreznie, hogy az újnak mindent lehet, ő meg le van tojva....

2013. júl. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!