Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem tudom szeretni a...

Miért nem tudom szeretni a kutyámat?

Figyelt kérdés
Most 1,5 éves a kutyám már kiskora óta velem van, de egyszerűen úgy érzem,hogy csak akkor szeretem ha jól teljesít agilityben,frizbiben. Nagyon önző,rossz ember vagyok?..pedig próbálom szeretni
2013. júl. 6. 16:47
1 2
 1/15 niggamaci ***** válasza:
39%

nem vagy rossz ember se onzo

szeretni nem akarni kell vagy probalni hanem egyszeruen csak erzed es biztos vagyok benne h szereted mert en is ugy voltam h nem szeretem a kutyam de mikor meghalt nagyon sirtam erte es azert mert szerettem :)

2013. júl. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%

Ne haragudj, de igen, az vagy.

A mi befogadott kutyank 10 eves, nem igen csinal semmit, csak fekszik, pihen, nemhogy agility, es a legjobban szeretjuk a vilagon.

Egy kutyat nem azert szeretunk, mert csinal valamit, hanem onmagaert.

Mit szolnal, ha teged is azert szeretne a csaladod, mert valamit jol csinalsz???

2013. júl. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Lehet, hogy le leszek pontozva, de az én szememben igen, rossz ember vagy. Csak tárgyként tekintesz arra a szerencsétlen állatra, aki csak akkor jó ha jól teljesít.
2013. júl. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
valószínű rosszul esne,de eleve versenyzési célból vettem kutyát...de amikor elmegyünk sétálni és elengedem mindenkihez odaszalad simogatásért és még ez is rátesz egy lapáttal mert úgy érzem h ő sem szeret
2013. júl. 6. 17:06
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem pontozok le senkit..sztem is rossz ember vagyok,próbálok rajta változtatni
2013. júl. 6. 17:07
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát próbál nem "tárgyként" tekinteni rá.Bevallom amikor megkaptam az amstaffom akkor úgy éreztem hogy nem szeretem nem tudom miért de aztán még is meg szeretem most 8 hónapos igaz nem sok idő de akkor is most már nem tudnám nélküle elképzelni az életem annyira szeretem hogy csak na.:)
2013. júl. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Érdekes ez egyébként. Mert én meg azért vettem (illetve a párom vette nekem) egy bizonyos fajtájú kutyát, mert terveim vannak vele, de a kutya megkapott már párszor és vannak vele egyéb problémák (az én hibámból) és én is sokszor érzem azt, hogy nem akarom, hogy itt legyen, stb. De persze igyekszem és szeretem őt, csak nagyon nehéz, mikor terved van vele, és közbe meg rád se bagózik a kutya és totál mást csinál, mint amit szeretnél, holott te mindent megadsz neki... Szóval nem egyszerű ez :/ És borzasztó csúnya dolog.
2013. júl. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%

Azert megy oda, mert egy baratsagos, kedves kutya lehet, aki nagyon szeret teged is. A kutyak a gazdajukat mindennel jobban szeretik.

Ne ilyeneken gondolkodj, hanem fogadd el es szeresd, ha meg nem megy, keresz neki masik gazdat.

2013. júl. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#7-úgyanezt érzem én is...
2013. júl. 6. 17:59
 10/15 A kérdező kommentje:
*ugyanezt
2013. júl. 6. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!