Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen "otthoni" játékok...

Milyen "otthoni" játékok vannak kutyának?

Figyelt kérdés

Amikor épp nem sétálunk, vagy nem vagyunk sehol, és van egy kis időm akkor mit játsszak a kutyámmal?

Van nagy udvar, tehát ez nem gond, csak sajna ötletem nincs.

Labdázni, rongyozni, meg hasonlókat szoktunk, csak valami érdekesebbre gondoltam.


2013. júl. 6. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi fogócskázni szoktunk, nagyon tujda élvezni a kutyus:D
2013. júl. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
rakj le a földre 5 üres konzervdobozt és az egyik alá dugj el egy jutalomfalatot, utána hívd oda a kutyát hogy keresse meg. ezt általában szeretni szokták :)
2013. júl. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen én is hasonlót szoktam csak én a 2 kezemmel, egyikbe rakok jutifalatot másikba nem, tetszeni szokott neki:D Mindig a macsával mutogat amelyikbe van:D
2013. júl. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Van egy Beagle kutyám vele szoktam ezt játszani:

Köss a csípődre egy erősebb kötelet ami lelóg a földig a kutyának dobj el egy labdát vagy botot amit el tud vinni. Majd fuss utána és kapd el szerezd meg tőle a labdát vagy botot és fuss el vele a kutya úgyis a kötél után fog futni és elkapja. Ha érzed hogy meghúzta a kötelet dobd el neki a labdát. A kutyám és én is nagyon élvezzük. Nagyobb termetű kutyáknál annyira nem ajánlom.

2013. okt. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!