Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Játékok, SOS. Ezek közül...

Játékok, SOS. Ezek közül melyiket? Kb. hány db játék kell egy kutyának, mennyi a nem túlzás? Vajon milyen minőségűek? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Teljesen elveszett vagyok játékok terén, nagyon sok van, nagyon sokféle, és mindegyik tetszik, mindegyiket megvenném.

1. Mennyit vehetek a kutyának? Egyáltalán nem akarok túlzásokba esni.


2. Ezek közül melyiket szerezzem be? Ti melyiket vennétek meg?

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


3. Vannak ezekkel, vagy ezekkel a márkákkal tapasztalataitok? Ha igen, akkor megosztanátok?:)


4. Meg vannak itt még ezek a játékok:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Nagyon drágák, de egyet megéri megvenni? Vagy ilyen felesleges?


5. Ó, és még valami! Be tudnátok linkelni, hogy nektek milyen játékaitok vannak?


Köszi a válaszokat:)



#kutya #játék #kölyök #Kong #Trixie #interaktív játékok
2013. ápr. 3. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen fajta, mekkora és hány kutya játszana ezekkel? Csak mert akkor olyan szemszögből nézném őket. Elsősorban az a mérvadó mondjuk, hogy egyedül maradna-e kettesben a játékkal, mert két kutya simán kivégez 2-3 óra alatt egy olyan játékot, ami egy kutya esetén a végtelenbe és tovább kitartott volna... xD Mióta két kutyám van, azóta sok tapasztalatot szereztem, milyen típusú játékok tartósak valóban, s melyek azok, amelyek csak annak tűnnek.
2013. ápr. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jah és kölyöknek lenne vagy felnőttnek?
2013. ápr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak egy kutyusnak kellene, aki pedig (még) kölyök aussie :)
2013. ápr. 3. 16:43
 4/8 anonim ***** válasza:

Amíg kölyök és nem váltotta le a fogait, addig úgy tudom, érdemesebb neki puhább, kölyköknek való rágójátékokat adni (meg arra jobban is rákap, mint a kőkeményekre).


Szerintem, amit vegyél:

-1 vagy 2 rágó játékot, kölyköknek valót- ez mindig legyen előtte - 2/6

-egy ilyen "csicsibaba", rongyszerű játékot, ami szintén mindig nála van - nálunk a kutyák azt imádták a legjobban, egyetlen játék, amit nem szedtek szét, de hurcizzák magukkal mindenhová (egy rózsaszín, selymi, vékony anyag, aminek az egyik végére egy csipogós nyúlfejet varrtak) - ilyen nincs a linkjeid között

- egy interaktív játék, amivel egyedül lehet hagyni - 2/4

- egy labda, amivel te játszol vele

- egy kötél-játék, amivel szintén együtt játszotok - 2/5

a két utolsó lehet ilyen egybe labda-kötél, mint a 2/1, 2/7, 2/8

Kölyöknek még ne olyan nagyon pattogós, kemény labda legyen, mint 2/2

2/3 nem kölyöknek való, én kutyáim akkor se rágták, ha volt benne kaja, pedig éhenkórászok

4. pontod: szerintem egyet mindenképp érdemes venni (nekünk mondjuk ilyen olcsó fa társasunk van asszem a Lidl-ből xD), mert időnként nagyon szórakoztató ezzel együtt játszani - de nem tartozik az alapfelszereléshez. :)


Szerintem egyébként húzós játékra a colorfundogs fonott játékok a legjobbak: [link]


Úgy nagyon márkát nem tudok mondani.

2013. ápr. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


Nah, kb ilyen, csak rózsaszín, nem kacsa a feje, hanem nyuszi és arányaiban kisebb a takaró része. xD

2013. ápr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!:)
2013. ápr. 3. 17:50
 7/8 anonim ***** válasza:
4-5 játéknál több szerintem felesleges, és ezeket is váltogasd. Értem ez alatt, hogy egyik nap odaadod neki az egyiket, másnap elrakod odaadod a másikat. Labdából ne vegyél neki sima felületűt, vagy tenisz labdát, mert tönkre teszik a fogát. Vannak ilyen rücskösek, az jó. A labdával kapcsolatban még annyit, hogy azt ne add neki oda, az kincs legyen, amit csak akkor kaphat meg amíg a gazdi játszik vele, de akkor is előbb fejezd be a játékot, minthogy a kutya megunná.
2013. ápr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) Igen, ezt a tippet már halottam, hogy a labda a gazdi tulajdona legyen, és a kutyának csak jutalom, meg, hogy akkor fejezzük be a játékot,a mikor még nagyon élvezi:)
2013. ápr. 4. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!