Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet csinálni ilyenkor?

Mit lehet csinálni ilyenkor?

Figyelt kérdés
A kutyám mindenhova be akar menni és van olyan aki be is engedi, megeteti stb... és amikor arra mentünk be akart menni és hiába hívtam ott állt az ajtó előtt és nem mozdult. Végül rászorítottam egy kicsit a pofájára és csak akkor volt hajlandó eljönni onnan. Úgy csinált mintha otthon nem kapna se enni se inni, pedig kap nem is keveset, mondjuk ahova bement ott szabadon bóklászhatott a házba/kertbe(otthon ilyet nem lehet, konyhába nem is mehet, a kertbe pedig csak akkor amikor kiengedjük oda), nem is figyelt rám(mondjuk én nem mentem be utána, lehet ez volt a hiba) Mit csináljak, hogy ne akarjon mindenhova bemenni ahol már járt egyszer és csak akkor menjen be ha én engedélyt adok neki? Am a kutyus 6hónapos keverék.

2013. júl. 7. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy bemegy más házába, kertbe? Te hol vagy? Ezek az ajtók/kapuk csak úgy tárva-nyitva vannak? Vedd pórázra a kutyát és ne engedd be! Mi van, ha nem barátsággal fogadják? Ha van másik kutya, ami védi a területét?
2013. júl. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De hiába mondom neki, hogy nem, ha az emberek behívják, akkor bemegy, mert imád mindenkit. Ha csak van egy nyitott kapu és azt mondom, hogy nem, akkor nem megy be rajta csak úgy, de ha valaki mondja neki, hogy "szia kutyus, gyere be" akkor már késő, berohan és tojik a fejemre.
2013. júl. 7. 15:42
 3/5 anonim ***** válasza:
van egy olyan szerkentyű, hogy póráz. Egy nevelés alatt álló kutyát igen jól lehet vele kezelni. ha nem akarod, hogy idegenhez bemenjen, nem engeded és kész.
2013. júl. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pórázon nincs semmi gond, akkor szépen eljön az ilyen helyeken.
2013. júl. 7. 15:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem ezt az egészset, bocsi. Mi az hogy hívja valaki, idegen a kutyádat, meg is eteti te pedig hagyod. Ha az én kutyámat akarná valaki behívni a kertjébe, házába, és etetni akkor elmagyaráznám határozottan hogy ez nem kivánatos dolog sem a számomra sem a kutya számára. Ha pedig ilyen szinten nem fogad szót a kutya akkor nem veszem le a pórázról amìg a veszélyzónát nem hagyjuk el.
2013. júl. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!