Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyre beengednek engem...

Menhelyre beengednek engem kutyával, olyan kutyával akit nem akarok leadni?

Figyelt kérdés
tehát csak a szocializáció végett , vinném oda mert ugye ott sok kutya van . vagy hülye vagyok ? :D ha igen légyszi segítsetek hogy hova vihetném ahol sok a kutya is tud ismerkedni köszönöm! ja suli kilőve mert nincs a közelembe !
2013. júl. 7. 19:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
kutyasuliban is sok kutya van.. a menhelyes kutyuskat csak fölöslegesen izgatnád fel
2013. júl. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ne menhelyre vidd szocializálódni a kutyát. Ott sajnos sok a stresszes kutya, aki nem viselkedik természetesen, az meg nem fog jót tenni a tiédnek.
2013. júl. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
akkor hova vihetném ? mert suliba nem tudom az elég hogy házakhoz oda engednem a kutyám kertkapu keresztüli ismerkedésre ?
2013. júl. 7. 19:49
 4/15 anonim ***** válasza:
Olyanokhoz, akik szintén sétáltatnak kutyát, vagy kutyasuliba, oviba, ahol a suli része, hogy szabadon vannak a kutyák együtt.
2013. júl. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kerítésen belüliekhez meg ne engedd oda, max. megharapják az orrát, vagy jobb esetben boldogan összeszagolnak, de ez kb. olyan, mintha óvodásokat akarnál ablaküvegen keresztül játékra bírni.
2013. júl. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Bocs de megkérdezhetem hol laksz ahol nincs kutyasuli de van menhely?
2013. júl. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
a menhelyen szoktak lenni önkéntes sétáltatók esetleg kérdezd meg őket hogy mikor van olyan amikor nem annyira problémás kutyával hol sétálnak és vidd ki a kutyádat oda... de tényleg a kutyasuli lenne a legjbb megoldás...
2013. júl. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ne engedd oda kapun keresztül! Rettentően udvariatlan dolog! Arról nem is beszélve, hogy valószínűleg csak megtámadnák a kutyád (jogosan). Biztos vannak olyanok akik sétáltatnak kutyát arrafelé, velük barátkozz.
2013. júl. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nehogy bevidd menhelyre, kennelköhögés, parvo, bolha bármit összeszedhet. Biztos van ott felétek is kutyás társaság nézz körül.
2013. júl. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
egy kutyás ismerősöm van , ha 1 kutyával barátkoztatom az elég ?
2013. júl. 7. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!