Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetetlent akarok?

Lehetetlent akarok?

Figyelt kérdés
egy kutya ami nagy termetu es egyben gyors is.huseges,jo orzo vedo,keltsen felelem erzetet. :) :) :)
2013. júl. 5. 11:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
mit szeretnél?
2013. júl. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem akarsz lehetetlent :)

Kérdés mennyire kell gyorsnak lennie, mert annyira gyors azért soha nem lesz, mint pl. egy mali vagy border collie.


Nekem bullmasztiffom van, meglepően gyors.

2013. júl. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Dobermann
2013. júl. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, te cserébe mit tudnál nyújtani. Na meg kiben keltsen félelemérzetet. Aki fél a kutyáktól, az a kicsiktől is fél általában, aki meg nem, az meg a nagyoktól sem (feltéve, hogy jól nevelt).
2013. júl. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A cane corso-t tudnám ajánlani :) Az enyém lefutja a border colliet és a vizslákat is. Nagyon jó örző-védő, csak akkor ugat ha valaki tényleg be akar jönni, fölöslegesen nem, persze ez azért nevelés kérdése is. Házőrzőnek én személy szerint semmilyen kutyát nem vennék, mert nagyon félek attól, hogy megmérgezi valaki, szóval éjszakára vagy ha nem vagyok otthon szigorúan a lakásban van. Általánosságban nem szeretem ha félnek tőle, de van amikor jól jön. Amikor este kimegyek a parkba és jön egy-két agresszivabb csöves, amint kilép az árnyékból abban a pillanatban irányt váltanak. Vagy amikor a c-k csoportban várják, hogy kit lehet lehúzni, ők is meglepődnek ám. Általában betesztelik, kedvesen hozzászólnak, hogy jajj de szép kutya, csak farokcsóválás helyett morgást kapnak, akkor szépen távolabb mennek, maximum utánam szólnak, de nem mernek a közelünkbe jönni. A hűség pedig az összes kutyára jellemző szerintem :)
2013. júl. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Dobermann az első,ami a leírásod alapján az eszembe jutott,s amelyre a fentiek mindegyike ráillik.Nagyszerű kutyák,de tapasztalatot,határozott gazdát igyelnek.
2013. júl. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Kuvasz?
2013. júl. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én is kuvaszos vagyok,de mivel a gyorsaság is feltétel,a dobit írtam.A kuvasz többnyire csak csendben elnyúlik a porta egy olyan részén,ahol mindent jól belát és csak akkor pattan fel,ha intézkedni kell.Gyorsnak gyors lehet a maga módján,de egy dobi szerintem javában otthagyná,egyébként sem rajonganak a futásért.
2013. júl. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
33%
A dobermann manapság már nem kelt félelemérzetet...
2013. júl. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezen az alapon a kuvasz sem...(Mondom ezt úgy,hogy kuvaszos vagyok és inkább megdicsérik,milyen szép,minthogy átmennének az utca túloldalára,míg keresztapám rotijától félnek-igaz,nem dobermann,de hasonló kaliber)Nem azért,de én nem szívesen futnék össze egy magányos dobival egy kihalt utcán.Manapság,ami félelemérzetet kelt,azok a kau,káj,pit,amstaff kategória,de ők megintcsak kiesnek valamelyik feltételből.
2013. júl. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!