Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » BARF-osok! Színhúst mivel...

BARF-osok! Színhúst mivel lehetne kiváltani? Nincs olcsó húsforrásom!

Figyelt kérdés
Farhátat, nyakat, szivet, májat, zúzát, szárnyat(liba, kacsa, csirke, pulyka) tudok venni olcsón, de színhúst csak 1200-1500 forintos kilónkénti áron(birka, marha), az meg drága.Mit vegyek ami olcsóbb, de sok hús van rajta, vagy a szív színhús helyett jó?

2013. júl. 8. 08:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Én szoktam venni piacon olyan egész kacsát, amin van a melle, vagy a combja nincs rajta, kilója 600 Ft körül van, vagy a két comb, vagy a melle színhús és nagyon finom fiatal, puha, omlós húsú.
2013. júl. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Salx Narval ***** válasza:
Szerintem amiket felsoroltál az maximálisan fedezi a húsigényt, ha tudsz esetleg halat szerezni, azt is adj. Én tojást is adok. Az én állataim sem szín marha vagy sertéshúst esznek elhiheted.:D Van még a vadhús, de azt nem merem ajánlani nyersen, mert annyi rémhír terjeng róluk.
2013. júl. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
A marha szív, tüdő is kiváltja a húst. Nyugodtan adhatod szinhús helyett.
2013. júl. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Vehetsz pl. combot is, leszeded róla a húst és máris ott a színhúsod :)
2013. júl. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
állateledelesnél szokott lenni szarvas, őznyesedék. 220-240 ft/kg áron.
2013. júl. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nálunk állateledeleseknél nemhogy őz szarvas nyesedék, de nagyon semmiféle hús nincs csak tápok tömkelege sajnos.Majd még piacon kérdeződködök.Combot én is gondoltam, szoktam látni pulykacombot például azon jó sok hús van, lehet veszek azt és kiszedem a csontját.Jó lenne valami négylábú állat húsa is, de sajnos az nagyon drága.
2013. júl. 8. 09:22
 7/25 A kérdező kommentje:
Most látom a marhaszív+tüdőt is, nah ez is jó ötlet.
2013. júl. 8. 09:23
 8/25 anonim ***** válasza:
vagy ha kicsit elmélyedsz a dolgokban akkor ott van a PREY model. Ott nem kell színhúst adni :)
2013. júl. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Néztem már a PREY-t is, de nem teljesen értek vele egyet, nekem a BARF szimpibb azért váltottam inkább erre, valamint a kutyám nagyon szereti a zöldségeket, gyümölcsöket.
2013. júl. 8. 11:19
 10/25 anonim ***** válasza:
Vegyél pulyka far-hátat, nálunk Debrecenbe 150ft egy kiló. Én nyersen adom, a kutyák nagyon szeretik ... A húst semmivel nem tudod pótolni, a kutya ragadozó,a hús az ideális táplálék számára.
2013. júl. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!