Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » BARF-osok! Színhúst mivel...

BARF-osok! Színhúst mivel lehetne kiváltani? Nincs olcsó húsforrásom!

Figyelt kérdés
Farhátat, nyakat, szivet, májat, zúzát, szárnyat(liba, kacsa, csirke, pulyka) tudok venni olcsón, de színhúst csak 1200-1500 forintos kilónkénti áron(birka, marha), az meg drága.Mit vegyek ami olcsóbb, de sok hús van rajta, vagy a szív színhús helyett jó?

2013. júl. 8. 08:18
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Utolsó!Akkor félreértettél.Nem más anyagra akaraom váltani a húst, hanem mondjuk színhús nyesedék helyett valami más olcsó HÚSfélét akarok találni.Nyilván tudom, hogy ragadozó a kutya és húsra van szüksége ezért is etetek BARF szerint és nem tápot aminek a a nagy százaléka gabona.Farhát inkább csontos hús mint hús.
2013. júl. 8. 15:00
 12/25 A kérdező kommentje:
Nálunk nincs sajnos nyesedék hús.
2013. júl. 8. 15:01
 13/25 A kérdező kommentje:
Vettem csirkeszívet és rendeltem a hentesnél marhatüdőt 150ft/kg áron amin rajta van a szív is.
2013. júl. 9. 14:43
 14/25 anonim ***** válasza:
Ez jó hìr, főleg ha folyamatossan tudja esetleg biztosítani.
2013. júl. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Bármiféle szív, tüdő, marhatőgy, zúza, nyelv etetés szempontjából húsnak minősül, ha van egy jó hentes a közelben akkor max 4-500Ft/kg áron be tudsz ezekből raktározni főleg ha nagy mennyiséget veszel egyszerre.
2013. júl. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Kistestű kutyám van így 3 kiló tüdő(szív+csontos hús mellett) elég 6 hónapra.
2013. júl. 10. 07:42
 17/25 anonim ***** válasza:
ilyenkor mindig el kezdek kicsit irigykedni :D nekem kicsivel kevesebbet esznek mint napi 2kiló :D
2013. júl. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Az előző kutyám nagyestű volt, szóval tudom miről beszélsz :D
2013. júl. 10. 14:22
 19/25 anonim ***** válasza:

Így könnyű :)

Mindig nagyokat nézek mikor valaki azzal jön, hogy tök mindegy mekkora testű kutyát tartasz. Időben lehet, hisz van lusta és hiperaktív is minden méretben, csak nem mindegy mennyit kell rákölteni. Egy ekkora kutyának én még simán megvenném akár a hentesnél is a színhúst (bár azért tényleg sok), de az enyémet azzal etetni totál csőd lenne, hisz neki havonta kell kb 30kg.

2013. júl. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

30 kg színhús?

Hány kutyád van utolsó? V mekkora? :D

Az én 50 kg-os bullmacim havonta 8-9 kg húst eszik meg, 11 kg csontos husit és 7-8 kg zöldséget/gyümölcsöt.

Mondjuk én szerencsére bazi olcsón veszek mindent, olcsóbb az etetése, mintha Brit Care-t enne még a kiegészítőkkel együtt is.

2013. júl. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!