Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törpe tacskót lakásba?

Törpe tacskót lakásba?

Figyelt kérdés

Egész életemben kertes házban éltem és mindig volt legalább 2 kutyám egyszerre.

Főként nagyobb kutyáim voltak (magyar vizsla, boxer) de most úgy alakult, hogy társasházba költözünk így mindenképp kisebb testű kutyát szeretnénk.

Sokat keresgéltünk a fajták között és egyenlőre a törpe tacskó tetszik a legjobban.

Első lakásban tartott kutyának mennyire ajánlanátok a törpe tacskót?

Szőrhullás mennyire vészes?

Hangos fajta? Mennyire bírja az egyedüllétet? (napi 3-4 óráról van szó)


2013. júl. 8. 13:03
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Szuper! :)
2013. júl. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nekem tacskóm van,még csak 9hetes,valóban akaratos lenne,játékos,szeretnivaló kutyus.Az egyedüllétet hamar megszokta.Semmi gond nincs vele.Kicsit sírdogál néha,de aztán be is fejezi és megy aludni vagy játszani. Én úgy csináltam hogy először kis időre hagytam otthon,megnéztem mit csinál,aludt általában.Aztán hosszabb időre.Én is féltem tőle,mert nekem is szinte csak rosszakat mondtak róla.Nyaralni is nemrég voltunk,jól viselte :) elvolt a nyaralóban is :) Ha még nincs kutyusod,szerintem megoróbálhatod a tacsit ! Nevelés kérdése milyen lesz :)
2013. aug. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!