Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen otthon megsüthető...

Milyen otthon megsüthető jutalomfalatot tudtok ajánlani (recepttel)?

Figyelt kérdés
Van 2 yorkim, már 1.5 éve kemény kiképzés alatt vannak, és mindig pressnapfból hoztam nekik a jutalomfalatot, de gondoltam arra, hogy mi lehet bennük, tartósítószer, stb... Ezután kipróbáltam azt, hogy egy normál puha tésztába (nem piskóta) cukor helyett sajtot tettem, és ez nekem is nekik is nagyon ízlett. Nem számoltam, lehet h nem gazdaságosabb, de párszáz ft nekem nem számít, főleg, hogyha a kutyáimról van szó. :)
2009. okt. 17. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én még ilyenen nem is gondolkodtam, hogy lehetne készíteni házilag is jutalomfalatot, de kifogom próbálni. Nagyon jó ötlet.
2009. okt. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem is próbáld ki, sőt nagyon ajánlom! Én élveztem is!:D Természetesen puha és kemény sajttal is elkészíthtő, de én már mascarpone sajttal is kipróbáltam :)! Nagyion finom, főleg, hogy ha sétálni viszed őket, oktatás céljából, akkor te sem éhezel! :D Én Szigetközben lakom egy kis faluban a Duna mellett és nagyon sokat sétálunk, Póráz nélkül! Imádom! :D
2009. okt. 17. 20:17
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]

[link]

Itt van pár ötlet.Örülök,h feltetted a kérdést,mert ez nekem se jutott eddig eszembe. Miért is ne süthetnénk Kedvenceinknek is,főleg ha még egészséges is.:)

2009. okt. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szió! Itt van egy hasonló sajtos recept, ezek, ha készen lesznek kis lapos pénzérmékre hasonlító ropik lesznek, és nagyon fincsii! a recept:


Ízletes sajtos falatok

A következők kellenek hozzá: 1oo g liszt

1oo g reszelt sajt

fél csésze olívaolaj

1 teáskanál sütőpor

Előmelegített sütőben 18o Cfokon sütni 8-1o percig

Persze ízlésed szerint bővítheted hozzávalókkal.

Tedd bele az összes hozzávalót egy mély tálba, és keverd össze egy villa segítségével. Lisztezd be a kezed és a nyújtódeszkát, és nyújts ki a tésztát egy centiméter vastagságúra( lehet lehet elnagyolva csinálni, nem kell úgy mint a lángosnál). Szaggass belőle köröket és tedd sütőpapírral kibélelt tepsibe. Süsd őket 8-1o pedcig, amíg aranyszínűek nem lesznek.


Jó étvágyat :D:)!

2009. okt. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2009. okt. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!