Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam meg a kutyát...

Bubbika62 kérdése:

Hogyan tanítsam meg a kutyát hogy harciasab legyen és harapós?

Figyelt kérdés
staffordshire terrier kutyárol lenne szó. A kutya túl barátságos és még a postást se ugassa meg. Hogyan lehet harciasabbra fogni-idomítani a kutyát.

2013. júl. 8. 17:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Csak úgy megkérdezem, hogy ha "házőrző" kutyát szeretnél akkor miért staffit vettél? Azokon az embereken kívül akik betegesen rettegnek a "harci" kutyáktól mindenki tudja, hogy még a legagresszívabb staffi is kenyérre kenhető emberekkel...A Staffik agressziója már ha van nekik csakis más kutyákra vagy állatokra irányul. Őket ÖV-re is fölösleges vinni, főleg azokat akik még csak nem is tartózkodóak emberrel hanem kifejezetten barátságosak.
2013. júl. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
31%

18:23!


Te fogyi, ha kiskora óta családban van a kutya, megismeri, megérzi a családtagokat , te idióta, a kutya nem hülye!!!!

Az én Staffim már a Sarokról megérzi hogy jön e a családból valaki, és akkor nem is ugat!

2013. júl. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Danikám, nem tudom, kinek képzeled magad, de jobban tennéd, ha nem ütnél meg ilyen hangnemet ha velem beszélsz :) tudtommal én egy rossz szóval sem illettelek, mégis rögtön a "fogyi vagy" szövegeléssel kezdted, és most az egyszer szemet hunyok a nevetséges visszavágásod felett, de csak azért, hogy felhívhassam a figyelmed arra, hogy ezzel csak azt bizonyított, hogy emberileg egy genetikai hulladék vagy ;D Szerintem jobban tennéd, ha meggondolnád, miket mondasz. Tudom, fárasztó dolog olyasmit kérni tőled, ami nehezen megy, de azért próbálkozz, hátha sikerül.


Tudod, nem mindenki lakik együtt az egész családfájával, mint a putris cigányok.


Amúgy szerintem majd akkor kezdj el itt tanácsokat osztogatni, ha le is tudtál tenni valamit az asztalra. Mert van egy sanda gyanum 5 métert se tudnál megtenni a kutyáddal egy olyan utcán, ahol emberek közlekednek, már ha látott szerencsétlen eddigi életében pórázt :)

2013. júl. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ja igen, én amúgy rohadtul nem számít az, hogy már kölyökkora óta ismeri a családot, ha nincs megnevelve és olyanja van, lazán széttépheti a gyengébb családtagokat is ;) Tessék, itt az elő példa:

[link]

[link]

[link]

2013. júl. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Na jól van, bújj el inkább, tanulj meg inkább kutyával foglalkozni!
2013. júl. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
:D :D :D :D ébredj fel, mert bilibe lóg a kezed
2013. júl. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Jah az tényleg jól jön ha a kutya harap meg őrült, főleg mert ha véletlenül meg is harap valakit úgy megbüntetnek hogy majd csak nézel bután. Még akkor is kapsz ha a betörőt bántja XD
2013. dec. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!