Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan mossátok a kutyátok...

Hogyan mossátok a kutyátok rongyait?

Figyelt kérdés

Lakásban alvó, udvaron élő rövidszőrű kutyám van, a kosarát egy teszkós párnával meg különféle rongyokkal béleltem ki. Van neki egy fehér frottírtörülközője meg valami nagy barna plédje, műszálas. Időnként kirázom őket, de ez persze annyi, mint halottnak a csók...

Múltkor beraktam a mosógépbe 95 fokon, de kb. harminc deka kutyaszőr maradt a gép dobjában.

Mi a megoldás, hogy ne a gépben maradjon a kutyaszőr? Mosózsákot még sosem használtam, az jó erre a célra? Hogy oldjátok meg?


2013. júl. 9. 07:06
1 2
 11/11 Szilvi & Argos ***** válasza:
Nálunk pokrócok vannak jó részt, meg 2 vékony kicsi párna...ezek kutyaházban és a lakásban egyaránt...évente 2-3 alkalommal van mosás, akkor alaposan kirázom, kimosom, megszárítom. A mosógépből meg vizes kézzel-szivaccsal szedem ki a szőrt a dobból
2013. júl. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!