Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tud e valaki abban segíteni,...

Tüncibünci kérdése:

Tud e valaki abban segíteni, hogy egy mopsznak kell e szájkosár és jegy a metrón? Még eddig nem láttam neki való szájkosarat és ölben szoktam vinni vagy leteszem magam mellé.

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


51. oldal

De ezt te is megtaláltad volna...

2013. júl. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jegy kell neki, vonaljegy, teljes ár.

Szájkosár, póráz hivatalosan kötelező. A szájkosarat jobb esetben eltudod hagyni.Nem vagyok budapesti, de utaztam már a kutyámmal metrón, jegyet természetesen vettem neki, az ellenőrök szóltak,hogy hát a szájkosár?! Mondtam,hogy az nincs, de akkor viszem kézben..aztán mondták jól van nem kell, úgyis kicsi a kutyám :D

2013. júl. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mivel turcsi orra van, elég nehéz rá szájkosarat találni, úgyhogy az nem kell. Ha ölben van az egész metró területén, (tehát a metrón, a peronon, az aluljáróban, szóval végig) akkor nem kell jegy. Tanácsolom hogy ameddig a jegyet mutatod az ellenőrnek még akkor se tedd le, fogd az egyik kezeddel, hogy lássák, nem akarod majd letenni a metrón se, mert akkor értelemszerűen plusz helyet foglal, és akkor már kellene a jegy.

Nem tudom, hogy a szabályzatban hogy van pontosan, de azt tudom, hogy mindenhol így tartatják be, és végülis ez a lényeg. Amúgy majdnem napi szinten metrózok ölebbel:)

Ja, és az oltási könyvet mindig vidd magaddal!! Azt elkérhetik ellenőrzésre!

2013. júl. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!