Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kis termetű, rendkívül barátsá...

Kis termetű, rendkívül barátságos kutyát lehet szájkosár nélkül vinni vonaton? Megbüntetnének, ha nem lenne rajta? Vonaton mennyi a jegy a kutyának?

Figyelt kérdés
Elég rövid a kutyusom orra, szóval nem tudom, találnák-e rá szájkosarat, egyébként meg nem harap, nagyon nyugodt.
2013. ápr. 24. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Buta vagy.


Először is, nem tudjuk, hogy milyen távon kell a jegy a kutyádnak, másodszor mindenféle kutyára van már szájkosár, harmadszor, a találnék a helyes szó itt. A találnák, az egy harmadik személyű, feltételes módú ige.


És igen, a MÁV-Startos jegyvizsgálók komolyan veszik a munkájukat, ezért számíthatsz büntire, ha nem teszel szájkosarat a kutyulira.

2013. ápr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Bocsi, igen, egy-pár részletet kihagytam... Érdtől Budapestig utaznánk.

Szájkosarat majd keresek, *találnánk, ezt akartam írni. Jó vagyok nyelvtanból, csak félregépeltem, na. :)

2013. ápr. 24. 19:22
 3/7 A kérdező kommentje:
egyébként köszi a választ, mindenképp kerítek majd rá valamilyen szájkosarat.
2013. ápr. 24. 19:24
 4/7 anonim ***** válasza:

" másodszor mindenféle kutyára van már szájkosár"


Tévedsz, az enyémre sincsen. Az orvos is gézből csinált neki egy rögtönzött szájfogót, amikor megsérült...


Kisméretű kutyából nem szoktak gondot csinálni, az oltási papír nyakörv, póráz legyen nálad, és a menetjegye.


Egy vasutas.

2013. ápr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az utolsó válaszolónak!
2013. ápr. 24. 19:54
 6/7 A kérdező kommentje:

[link]


ilyen kutyám van csak rövidebbek a lábai és a teste sem ennyire hosszú, ezen a képen látszik, hogy milyen rövid az orra (az enyémnek még ennél is kisebb). van ekkora méretben szájkosár? vagy mi mással "köthetném össze" a száját?

2013. ápr. 24. 19:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát, neki már kapnál szerintem, de ne csinálj belőle ügyet... A jegyvizsgáló sem fog.


Nekem shih-tzum van, törpe növésű :D


[link]

2013. ápr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!