Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a kutya valóban támadni...

Ez a kutya valóban támadni akart? Jogosan lőtték le a rendőrök? Felkavaró videó!

Figyelt kérdés

Most szólok, előre! Ha valaki nagyon érzékeny az ilyesmire az ne, ismétlem NE nézze meg a videót, mivel látszik benne, hogy lelőnek egy kutyát a rendőrök, és szenved!!!


Tényleg ne nézze meg aki nem akar állatot szenvedni látni!!!


https://www.youtube.com/watch?v=WDBZr4ie2AE


Szóval a videóban 3:10 nél van az esemény, és ki vagyok akadva, mert szerintem nem akart támadni rájuk a kutya. Jó, egy pillanatra megugrott a rendőr keze felé, de ha támadni akart volna, egyből rájuk ugrott volna, és szét tépte volna az egyik rendőr karját!


Szóval jogosan lőtték le szegény kutyát?



2013. júl. 9. 19:29
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
61%
20:08: vagyis szerinted eloszor meg kellett volna varni, hogy a kutya megnyomoritson valakit, mielott immel-ammal intezkednek? Birom az ilyeneket...
2013. júl. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
64%
Én a gazdát tartom felelősnek. Az ő kutyája, az ő felelőssége. Komolyan nem értem minek kellett ott pökhendin mászkálnia, a kutyával az oldalán. A kutya szerintem nem akart komolyan támadni, de ez itt a videóról ezerszer könnyebben megállapítható, mint abban a szituációban, amikor pár másodperc dönt. A rendőröket pedig nem képzik külön kutya suttogónak, nem ez az elsődleges feladatuk. Talán annyival nem értek egyet, hogy én nem lőttem volna szitává a kutyát, szerintem egy lövéstől menekülőre fogta volna, ha mégsem akkor is marad idő lereagálni. Így talán a kutya túlélhette volna,de nem szeretnék ítéletet mondani a rendőr fölött, ki tudja mi játszódott ott le. A kutyát rettentően sajnálom, rosszkor volt rossz gazda oldalán.
2013. júl. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Én egyet nem értek: tudtommal az USA-ban a rendőrök minden franccal fel vannak szerelve (gázspré, sokkoló), miért nem volt elég azt használni? Ez komolyan érdekel, bár nem látok bele a rendőr lelkébe, gondolom, totál fel volt húzva az adrenalintól. Más részről meg a gazda egy b.romarcú, értelmes ember nem teszi ki ilyen veszélyes helyzetnek a kutyáját.
2013. júl. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
66%
a másodperc töredéke alatt nem lehet humánusan gondolkodni. Én is lelöttem volna, és szerintem bárki, ha az életéről van szó. Ettől függetlenül nagyon sajnálom a kutyát.
2013. júl. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 zsuzsabazsa ***** válasza:
43%

Itt abszolúte nem volt jogos a kutyának a lelövése a rendőr részéről. A kutya addig a pillanatig érdektelenséget mutatott, míg a gazdáját le nem fogták. Miután a kocsiból kiugrott, hogy a gazdája védelmére kelljen akkor sem akart volna harapni csak a gazdájához akart volna menni a kutya jogosan.

Más lett volna a kérdés akkor, ha a gazdája mellől támadt volna ki a kutya a rendőrre.

Itt a rendőr rá is szólt a kutyára mire az el is hátrált.

Szemét módon a rendőr még ennek ellenére le is lőtte.

A kutya nem támadott, hanem a gazdájához akart közel kerülni és ez volt a végzete.

Mocskos zsaruk!

2013. júl. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 zsuzsabazsa ***** válasza:
58%

Kérdem én, ha bármelyikőtökkel történne egy olyan szitú, hogy a rendőr lefog és a kutyád hozzád akar menni, akkor jogosan lövi le a zsernyák?

Na képzeljétek bele magatokat és akkor meglátjátok az új verziót.

2013. júl. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
75%
Zsuzsabazsa: én ezt verziót is végiggondoltam, de gondolj bele te is: voltál már valaha közvetlen életveszélyben? Mert a rendőr egy olyan akció közepén volt, ahol pillanatokon múlhat az élete (a túszkiszabadításra gondolok). Ilyenkor teljesen máshogy működik az agy, az ember nem higgadtan gondolkodik, hanem előbb cselekszik. Nem tudom utálni a rendőrt, mert egyrészt valószínű nem ismeri a kutyák kommunikációját (ami nem is feladata), másrészt az ember felfokozott idegállapotban teljesen máshogy cselekszik. Inkább abba kéne belegondolni, a gazda miért is sétálgatott nyugisan a kutyájával a tiltás ellenére?
2013. júl. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 zsuzsabazsa ***** válasza:
28%

Ugyan már!

A srác a telefonjára rögzített és a sarkon flangált fel alá.

A rendőr meg eljátszotta a nagy akció hőst a kutyán.

Nem kell annyira a rendőröket védeni, csak azért mert egyenruhát viselnek.

Itt igenis túllőttek a célon mint sok más egyéb esetekben is.

2013. júl. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 zsuzsabazsa ***** válasza:
68%

Ezek a rendőrök csak a helyszínt biztosították.

Semmi közük sincs a túszejtőkhöz. Azt másik csoport csinálja.

2013. júl. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
58%
Én bele képzeltem magam a szituációba, és addig jutottam, hogy azonnal vágódnék be a kocsiba a kutyával és elhajtanék onnan. Nem teszem ki a kutyámat veszélynek. A csávó direkt kihívóan ott flangált.. MINEK??! A többi ember érdekes módon tudott távolabb maradni, neki akinél kutya van, na neki mennie kellett arcoskodni. Innentől én teljes mértékig a gazdát tartom felelősnek, mert nem volt képes elhúzni onnan. Az már csak a hab a tortán, hogy elküldeni se tudta maga mellől a kutyát, vagy legalább egy marad, fekszik parancsot kiadni. Mert a rendőr nem egyből lőtt. Ha ezt megteszi, biztos nem lövik agyon a kutyáját. A rendőr pedig, ahogy már írtam másodpercek alatt döntött, egy felfokozott idegállapotban, úgy hogy nem ő Cesar Millan, és nem tudta biztosan eldönteni, hogy támad e majd komolyan is a kutya vagy sem. Mert azért lássuk be innen videóról ezerszer könyebb okoskodni. Engem aztán hidegen hagy ez a zsaru mizéria, az ő cselekedetét tartom jogosnak, ennyi. Hozzátenném, hogy a gázsray nekem nem jutott eszembe, pedig talán tényleg hatásos lett volna...
2013. júl. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!