Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezért gonosz vagyok?

Ezért gonosz vagyok?

Figyelt kérdés
Soha nem tartanék keverék kutyát. Nem tudom miért, de nem tetszenek. Tudom, hogy ők is ugyanolyan kutyák, mint egy fajtatiszta, de nem tudnék úgy szeretni egy keveréket mint egy fajta tisztát. Most is örökbe fogadás előtt állok, de a menhelyen is inkább a "fajtatiszta" kutyákat keresem
2013. júl. 9. 20:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
menhelyen csak fajtajellegű keveréket találsz 99%-ban.
2013. júl. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
63%
22:58 Érdekes nekem pont az ellenkezője jut eszembe róla! Aki azt mondja, hogy az első szegény kutyát el kell hozni, és rossz az akinek más az ízlése, az vajon az első hajléktalan pasival házasodik össze aki segítségre szorul? Nem azzal aki megfelel az ízlésének és akibe beleszeret? Nos ha egy embernek "nem az esete" egy keverék kutya és egy bizonyos fajtába szeret bele akkor miért lenne rossz? Az érzelmeket nem lehet irányítani. Elég korlátozott aki ezt nem képes elfogadni.
2013. júl. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
iTe nem unod, hogy minden véleményembe belekötsz, 71es? Hol a jó életben érdekel engem, hogy egy vadidegen minek tart engem? Nyugizzál le, idd meg a kis nyugtató teádat, örüljél a fajtatiszta kutyáidnak, aztán akadjál le rólam.
2013. júl. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem tehetek róla ha folyton h*lye válaszokat adsz. :) Plusz képzeld ezen az oldalon nem egyetlen ember van aki annyi a százaléka mint nekem. Itt nincs kérdés, hogy kinek van igaza. Szerethetsz te akármilyen kutyát, attól mert valaki nem azt szereti mint te, vagy kiforrott ízlése van, nem lesz sznob, gonosz stb, akármi is a véleményed.
2013. júl. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
De miért érdekel téged ennyire az én véleményem? Miért érdekel téged, hogy egy vadidegen ember sznobnak és felszínesnek tart? Látod, én magasról lesz-rom, hogy szerinted hülyék a válaszaim, nem akarok egy vadidegennek megfelelni, és az sem hat meg, hogy szerinted korlátolt vagyok. Valami a kis fejedben nagyon nem oké, ha ennyire adsz idegenek véleményére. Szerinted gondold át, hogy miért lehet ez:)
2013. júl. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Engem biztosan nem tartasz sznobnak ugyanis szinte ingyé van magyar fajta kutyám ami minden csak nem ismert és menő, tehát baromira nem az érdekel, hogy rólam mit gondolsz. Ugyan miért ne javíthatnám ki, ha szerintem valakinek nincs igaza? Jogom van hozzá.
2013. júl. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ha nem érdekelne, nem válaszolgatnál folyton. Nem kötelező. A kérdezőnek írom a válaszaim, még akkor is ha másokra reagálok.
2013. júl. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Az ég világon senkit nem érdekel, hogy szerinted igazam van vagy nem. Az igazat nem javítani szokták, hanem esetleg más véleményem lenni. Arra meg szintén magasról teszek, hogy neked milyen kutyád van, bár múltkori kérdésnél még őrző-védő volt:D
2013. júl. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Figyelj, először én biztosan nem mondtam, hogy őrző-védőm van, legfeljebb, hogy erős a hajlam benne ebbe pedig több magyar fajta is beleillik. Másodszor, az embernek lehetnek múltbeli kutyái, illetve családja aki szintén kutyát tartanak és szoros kapcsolatban vannak. Te bajod, ha nem veszed észre mennyire gyerekes a viselkedésed.
2013. júl. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A németjuhász egy unalmas fajta és rendkívül sok betegsége is van.Én meg tuti azt nem vennék.
2013. júl. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!