Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet esély a vemhességre?

Lehet esély a vemhességre?

Figyelt kérdés
Kutyám még május végén elszökött,majd fél/háromnegyed óra múlva vissza is jött. Mielőtt megköveznétek azért,amiért nem vigyáztam rá,közlöm veletek,hogy sosem szokott elszökni,és ha tüzel akkor is kennelbe van zárva. Azóta is mindig felügyelettel van kint és chip is van benne. Az lenne a kérdésem,hogy egyszeri párosodás után (ha volt) megtermékenyíthették e? A hasán nem látom,hogy nagyobb lenne,de az köztudott,ha 1-2 kölyök van benne az nem látszódik meg feltétlenül. Van esély arra,hogy vemhes legyen?
2013. júl. 10. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Van esély rá,de ezt csak orvos tudja megmondani.

Minél előbb jelentsd be ivartalanításra!Vemhesen is meg lehet műttetni.

2013. júl. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hát én ellene vagyok annak, ha már van benne kiskutya "kezdemény" hogy akkor is vegyék ki és ivartalanítsd...


Ez kb olyan ha anyámnak bejönne egy iker, de csak egyre lenne pénzünk és akkor vegyék ki az egyiket.. szal utána esetleg...

2013. júl. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sajnos ultrahangra most nincs keret. A kölykökkel sem lenne semmi probléma. Egyet megtartanánk,ha több lenne,azoknak szerető otthont biztosítanánk. Egyedül az anyakutya miatt aggódok,nehogy komplikáció lépjen fel az világrahozás közben. :)
2013. júl. 10. 13:54
 4/10 anonim ***** válasza:

Egy nem kívánt alomnak az a legjobb,ha meg sem születik.Sajnos Magyarországon ez van.

És mi lesz,ha születik 8-10 kölyök?Hidd el,nem lehet nekik gazdit találni,ennyi kutyával mit csináltok?

Én 3 tacsikeveréket hirdettem márciustól júniusig,míg végül nagy nehezen besírtam őket egy menhelyre.Édes babakutyák,egészségesek,kicsik maradnak,mégsem kellenek senkinek.

2013. júl. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az biztos,hogy fog 8-10 születni,mivel nem látszódik a hasán. És nem,nem jobb ha nem születnek meg! Ha több lesz,mindegyik szerető gazdira fog találni! Nem fogom menhelynek adni.
2013. júl. 10. 16:44
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, elég nagy esély van vemhességre.

És magadnak mondasz ellen, mert tüzelt a kutyád, és nem volt kennelben!

És miért nincs még ivartalanítva?

UH-ra nincs pénz, de még egy kutyára lenne? Hogy is van ez? És ha komplikáció lép fel? Vagy tegyük fel szökés közben elüti egy autó, akkor sem viszed dokihoz, mert most nincs rá keret????

2013. júl. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 sippara ***** válasza:
Ácsi... ezek szerint nincs öt-tízezer forintotok egy UH-ra, de van 71.100,- forintotok egy kisebb (mondjuk három fős) alom felnevelésére (herpesz elleni injekció x 2: 24.000,- ; első orvosi vizsgálat x 3: 3.000,- ; chip x 3: 10.100,- ; két oltás x 3: 24.000,- ; táp: 10.000,-) - és akkor még nem számoltam semmiféle komplikációval? Komolyan? KOMOLYAN?!
2013. júl. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az.Van egy nehéz ellés,nincs pénz műtétre,áshatják el a kutyát.
2013. júl. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem kértem kioktatást. Úgy vélem már a kérdésben megírtam. Nem tartozik rátok,és nem is a kérdésre válaszoltatok. Ha tényleg annyira rossz gazda lennék,miért tettem volna fel a kérdést? És elhihetitek,hogy vállalnék plusz munkát és mindent megtennék az egészségük érdekében.
2013. júl. 11. 09:18
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Viszont ha annyira jó gazda lennél, akkor már rég ivartalaníttattad volna, és nem kellene ilyeneket kérdezned!

És tudnád, hogy igen, egy párosodás is elég, hogy vemhes legyen!!!

2013. júl. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!