Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok olyan kutyatápot...

Tudnátok olyan kutyatápot mondani, ami nem drága és jó? Most elég gyatrát kap szerintem.

Figyelt kérdés
Most egy Brunos nevezetű tápot kap, aminek én nem igazán örülök, jobban szeretnék olyat adni neki, amiben több vitamin és ásványi anyag van (nem én veszem a tápot). Ez olcsó. A szüleim nem fognak 1000-1500-nál többet kiadni 3 kilóra, szóval ilyen árban kellene nekem valami:S (a mostani ennél olcsóbb). Nagyméretű tacskóról van szó, 3 éves.
2013. júl. 10. 23:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kérdező ha 3kg-ra 1000-1500 ft-ot számolunk akkor 15kg-ra ez 7500 Ft

Ha belefér a Brit premium akkor vedd azt

Most kérdés mekkora az a nagy méretű tacskó, ha kisebb mint 10 kg akkor mehet neki az S-es is ha nagyon azt szeretnétek vagy akár az M-es (10-25kg) is mehet neki, én lehet az M-eset venném mert annyira nem nagyszemű hogy ne bírná egy tacskó elrágni és szerintem az összetevője se különbözik olyan sokkal a jelenlegi tápnál jóval jobb és árban is jobb az S-nél ezért írtam hogy fontold meg, de ezt neked kell eldöntened.

BRIT Premium Adult M 15kg zoofaston (nem mindig szokott lenni) ~7000 Ft


BRIT Premium Adult S 8kg (itt nincs nagyobb kiszerelés ahogy látom) ~5500 Ft

Ha máshonnan veszed számolj rá 500-1000 Ft-ot. (+ futárdíj ha nem léped túl az ingyenes szállítás keretét én ha közel vagyok hozzá akkor inkább veszek még valamit mert azt a pénzt vagy a futárnak adod oda vagy a boltnak...)


Ennél olcsóbb és még ajánlható az a dog chow (mondjuk ahogy nézem nem olcsóbb viszont több helyen elérhető akár boltokban kilósan is lehet venni sok helyen de ott jóval több felárat felszámítanak mintha megvennél 1 zsákkal de én a Brit-et ajánlanám)

2013. júl. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
3/11 -es közlöm veled hogy a normális beszélgetési kereteken kívül esel a bunkósságod sértő. DE az IQ szintedet is igencsak elárulja!!! A Magyarországra bekerülő termékek szigorú rostán mennek át és emelett ha állításod igaz lenne annak hamar peres ügy illetve a termék végleges kivonása lenne a következmény. A kutyusom havi szinten orvosi ellenőrzésen megy át és makk egészséges. Fogadni mernék lövésed sincs mit jelentenek a vitamin jelölési perjódok és a vitamin melyik fajtája van feltüntetve
2013. júl. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!