Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ne vigyem már sétálni magammal?

Ne vigyem már sétálni magammal?

Figyelt kérdés
9 éves tacskó nem tudom mivel keveredett kutyával szoktunk így szülésem után 4-5 km-eket sétálni naponta. Én elég gyors ütemben lépegetek mivel a felesleget akarom leadni. Azt veszem észre h nem nagyon bírja folyamatosan lemarad. Viszont 3 éve nem sétáltunk ennyit. Nem tudom h most vagy nincs benne még v öreg már. Régen jól bírta. Azt azért hozzáteszem h elég kövér is 20-25 kiló és kis növésű.
2013. júl. 11. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem annyira öreg. A miénk 15 évesen halt meg. Ha pedig dagi, lehet azért bírja kevésbé. Diétáztasd, és mellette vidd sétálni. Max te elmész külön kocogni, és vele is külön sétálsz.
2013. júl. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Két hat hónapos mellett ez nem úgy megy h fogom magamat és elmegyek vele külön :-)
2013. júl. 11. 20:39
 3/8 anonim ***** válasza:
20-25 kilós tacskó, az eléggé sok.
2013. júl. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tacskónak ez elég sok, a miénk is kövér a maga 15 kilójával, de a tiétek ezek szerint súlyosan elhízott. Lassíts a tempón egy kicsit, ha nem akarod, hogy összeessen a végén... 3 év kihagyás azért megviselte az izmait, gondolom. Hagyd hogy visszarázódjon!
2013. júl. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tekintve hogy 2x olyan súlyos mint a megengedett maximális standard, ezért vagy keverék vagy súlyosan elvan hízva.

Kép van róla?

Tacskó max 10 kiló.

2013. júl. 12. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bocsi :)

A tacskót mindenképpen diétáztasd, vannak elég jó tápok ehhez. Kertes házi vagy panel kutya?

2013. júl. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kertes. Nem kifejezetten tacskó hanem keverék. Középmagas lehet. Bocsánat de a kérdésem az volt h vigyem v ne sétálni nem az h kövér v nem.
2013. júl. 12. 17:05
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen logikus hogy ha kövér akkor mozgasd le, nem ?:)

Esetleg ilyen ízület védő valót adhatnál neki, és ne lépcsőzzön.

2013. júl. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!