Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kölyöktápot ajánlotok...

Milyen kölyöktápot ajánlotok nagytestű kutyusnak?

Figyelt kérdés

Én a happy dogon gondolkoztam, a maxi babyn és a maxi junioron. Sokan ajánlották még a brit care-t is. Vagy még a josera is eszembe jutott. Ti mit ajánlotok? Légyszi az árbeli különbségeket is írjátok le! Miket kell tartalmaznia, és miket nem? Még nincs nálam a kutyus, csak egy hónap múlva lesz, de addig is szeretnék utánanézni a dolgoknak.

Előre is köszi a válaszokat! :)


2013. júl. 12. 02:00
1 2
 1/13 anonim válasza:
0%
Figyi.. Sztem a tap fajtaja az mind1 :D de egy dolgot jegyezz meg! Ha a kutya a kezedbol eszik, elobb-utobb a labadbol is fog. ;)
2013. júl. 12. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nagyon nem mindegy hogy milyen a táp! Szerintem Brit Caret vegyél neki, nagyon jó kis táp, én boxert etettem vele, plusz pont mert van benne izületvédő.
2013. júl. 12. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A fontos az, hogy sok hús legyen benne. Amit nem kell tartalmazzon az a gabona. Teljesen felesleges, mert a kutya úgy sem emészti meg szóval csak kisz@rja. Amit é ajálaék az a taste of the wild. Tény, hogy kicsit drága, de megéri, mert sok bene a hús és teljesen gaboa mentes. incs belőle külö kölyök, felőtt, seior haem mide életkorú és méretű kutyáak jó. A zoofaste a legolcsóbb 13 ezer 13,6 kg
2013. júl. 12. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi! :) És a brtit careből melyiket ajánljátok? É a britn care junior large breedre gondoltam, és ott 3 hónapos kortól 2,5 éves korig ajánlják, de a fehérje tartalma 28%. Az nem sok? Azért gondoltam a happy dogra mert ott fel van osztva 2 részre, 5 hónapos korig a maxi baby, és onnan kezdve pedig a maxi junior van aminek csökkentett fehérjetartalma van. Én innen néztem meg az összetevőket, ez a maxi baby: [link] Ez pedig a maxi junior: [link] Nem találtam benne Chondroitint de van benne zöld kagyló kivonat.
2013. júl. 12. 09:52
 5/13 anonim ***** válasza:
Én Josera kids-el etettem, szerintem jó táp. A Brit Care szerintem elég gáz, mármint egészséges kutyának felesleges azt venni...
2013. júl. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

5ös vagyok.


Azért csak óvatosan a sok hússal, mert nagytestű kutyának nem jó, ha hirtelen nő, márpedig amiben túl sok a hús, a fehérje, az hirtelen növekedést okozhat, ami megterheli a kutya ízületeit és csontját.... Ha van benne egy kis gabona, attól semmi baja nem lesz a kutyának, sőt, szerintem valamennyi kell is, csak ne az legyen benne túlnyomó részt.


Én továbbra is a Josera Kidset ajánlom. Abban is van ízületvédő, szóval...

2013. júl. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2-es vagyok etettem happy doggal ismerem. Azért váltottunk Brit Care mert nagyon hízott tőlle a kutyus, majd le is sántult. Az a táp amit kinéztél a Britből szerintem jó lenne. Nekünk nagyon bevált.
2013. júl. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Akkor a 28%-os fehérje tartalom az nem sok?
2013. júl. 12. 11:15
 9/13 anonim ***** válasza:

Én keverve adom az enyémnek Totw Sierra mountaint (25%fehérje, és úgy tudom, ez jó kölyköknek is) és Royal Canin kölyök tápot.

Josera nekem annyira nem szimpatikus az összetevői alapján, Brit care már inkább.

Happy Dogtól is láttam pár szimpatikus tápot :)


Én is azt szeretném, ha minimális gabonát enne, ezért választottam totw-ot. De ha csak azt eszi, nehéz a gyomrának, ezért ütöm fel a dolgot Royal Caninnal.

Ez a kettő nálunk bevált. Ahogy erősödik, később elhagyom majd Royal Canint.

2013. júl. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nállun nem volt sok a 28% a boxeres:-)
2013. júl. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!