Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy állatorvosnak kutyateny...

Ha egy állatorvosnak kutyatenyészete lenne, szívesebben vennél onnan kiskutyát?

Figyelt kérdés
miért?
2009. okt. 18. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

ja, mert nyilván egészségesebbek.

Állatorvos vagy, és ezzel szeretnél mellette foglalkozni?

2009. okt. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Engem nem érdekel, hogy állatorvos-e. Az érdekel amit látom, tapasztalok ott. Ha véletlenül pont az jön be aki állatorvos, akkor annak külön örülök, de jobban nem bízok benne. Fontos nekem maga az ember is, nem csak a kutyái. Aztán meg nem sok állatorvos aki nem áll a helyzet magaslatán... Nem azért, nincs velük semmi bajom, de ez nem nyom annyit a latban, hogy őt válasszam.
2009. okt. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
-nem
2009. okt. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk nem ez volt a döntésem oka, de én pont ilyen helyről vettem a kutyámat. :) Azóta is tartjuk a kapcsolatot, és már nagyon sokat segített egészségügyi kérdésekben is.
2009. okt. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem vennék szívesebben onnan, de az egy jó plusz ha a tenyésztő orvos is.
2009. okt. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Sok orvos tenyészt is.

Szerintem nincs különbség egy orvos-tenyésztő és egy jó orvossal rendelkező tenyésztő között!

2009. okt. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi,nem de az szeretnék lenni és a kutya(berni)tenyésztés is érdekel
2009. okt. 19. 13:19
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
én szívesebben. sőt, ha esetleg valami állattenyésztés szakott végzett, akkor azon úgy, de úgy meglepődnék - és kellemes csalódás lenne...
2009. okt. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is olyan helyről vettem kutyát ahol állatorvos a tenyésztő. Szintén sok egészségügyi kérdésben segített, ha gond volt azonnal intézkedett. Szerintem előny, ha olyan helyről van a kicsi ahol van állatovosi tapasztalat, na meg nem mind1 az, hogy nem kell linkre rohangálni a dokihoz, ha valami olyan gond van ami nem is biztos, hogy gond. A mai napig jóban vagyunk, és nem mindegy hogy ha pl valamire kezelni kell a kutyát akkor otthon is meg tudom tenni az alapabb dolgokat.
2009. dec. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem.
2009. dec. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!