Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyarorszagon melyik border...

Magyarorszagon melyik border collie kennel a legelismertebb?

Figyelt kérdés

En tobb embertol azt hallottam, hogy a Bordermania meg a Real Pearl. Agilityre szeretnek bordert.

(bocsi az ekezetnelkulisegert, de angol a billenytuzetem)


2013. júl. 12. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Külföldre a magyar kennelek közül a Lucky For You-ból vesznek kutyát, ismert még a Real Pearl is ahogy írtad, de ezek show kennelek.

Agilityre jó kennel a Border Northwest Hungary, a Wendigo's Wind, a Blue Eyed kennel.

Én ezeket ismerem, szerintem jók is :)

2013. júl. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A legelismertebb a Lucky For You meg a Real Pearl.
2013. júl. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nézz szét a kennelek között, nem feltétlenül a leghíresebb a legjobb is. Fontos az is, hogy milyen körülmények között tartják a kutyusokat (családi kutyaként vagy kennelekben... stb.)

Én a helyedben többet is megnéznék :)

[link]

2013. júl. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1. rengeteg ilyen kérdés van itt gyakorin, keress rá! kulcsszavak: agility,border collie stb.

2. Hát agilityre biztos nem a bordermániából vagy a real pearlből vennék kutyát. Azok show-borderek. Azok nem különbek egy bármely más fajtájú kutyánál. Ha komolyan szeretnél versenyezni, akkor legalább kevert vonalú (showXmunka) vagy munka vonalú kutyát vegyél. Ha csak ugrabugrálni szeretnél, jó a show is, de attól ne várj sokat.

2013. júl. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Luky for you szerintem az a legjobb bár nem onnan van a kutyám hanem Tundershire-ból.De a legtöbb agilitys kennelben nem vami szépek a kutyák én inkább vennék egy szép bordert.
2013. aug. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 gas72 ***** válasza:
Lucky for You. Nekem onnan van a kutyusom, ha kell meg tudod nézni fb-n a tenyésztőt, most született alma, de úgy vettem észre azokat külföldre szánja.
2013. dec. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem értitek, hogy agilityre kell? Vehet a Luckyból de agilityn eredményt akkor ne várjon...
2013. dec. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Agilityre:

- Lucky Summer

- Bynspire

- Blessed Borders

- Perfect Sense

- Vital Balance

- Poseidon

2014. jan. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!