Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnem megtudni hogy ez...

Szeretnem megtudni hogy ez igazi pitbill-e? Vagy keverek? A linkek lent

Figyelt kérdés
[link] Jpg es a masik [link] Jpg

2013. júl. 12. 19:37
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
20:49 es figy en nem ertek nagyon a pitekhez es aki nem ismeri a piteket az aztmongya ra h pitbull es felteszi a netre h tudja meg mert ha te nem tudnad h pit vagy nem akkor nem ugyanezt csinalnad ?
2013. júl. 12. 20:57
 12/26 Valletta ***** válasza:
100%
Az eladó vagy tudja vagy nem, vagy hazudik vagy nem, szóval csakis a vevő dolga eldönteni, hogy miért fizet és hogy neki megéri-e annyiért egy pitbullnak látszó vagy nem látszó keverék.
2013. júl. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Ilyen orral nincs pitbull. Boxerkeverék. Lehet, hogy pit is van benne, de hogy nem csak az, az tuti.
2013. júl. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
en gondoltam hogy nem 100%os pit de nagyon megerte mert nagyon aranyos kiskutya es az elado az nem mondott semmit rola anyit hogy ... ert eladom neked azt anyi de engem nemnagyon erd hogy pit vagy box keverek akarmien nekem igy tokeletes ahogy van :D
2013. júl. 12. 21:45
 15/26 anonim ***** válasza:
pénzt adtál érte? ugyanilyen cuki keverékeket adnak a menhelyeken ingyen, vagy jelképes összegekért... jól átvertek :/
2013. júl. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
a kutyaert nem adtam penzt a gazda szerint csak az oltasokat fizedtem ki neki amiket rakoltott :P
2013. júl. 12. 21:59
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Igazi vagánygyerek leszel vele (ez volt a cél,nem?), de mindenképpen ez a zokni legyen rajtad ezzel a papuccsal.

És kérlek, tanulj meg írni!

2013. júl. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

hát én nézegettem a képeket s első ránézésre nekem is az lenne a tippem hogy egy boxer pit keverék. DE ez a kutya borzalmasan le van fogyva ahogy néztem, nagyon el volt hanyagolva. érdekes hogy a piteknek a feje kissé szögletes, amolyan boxeresre esik össze ha nincsen megfelelően táplálva. és ez így igen megtévesztő tud lenni ha külső alapján kell megítélni hogy milyen fajta. szóval még az is lehet hogy fajtatiszta csak épp nagyon pocsék állapotban van.


szerencsére téged ez -fajtatiszta e- nem feltétlen érdekel mert megszeretted a kutyust és tény hogy helyes is. megérte az oltásokra a pénzt főleg hogy láthatóan valljuk be, meg is mentetted. én amondó vagyok hogy tedd rendbe, etesd megfelelően és egy jópár hónap múlva tegyél fel újra képeket róla. ha nem is azért hogy megmondjuk fajtatiszta e, de én őszintén szólva kiváncsi vagyok milyen szép lesz ha rendbe hozod őt.

2013. júl. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
tök mindegy,hogy micsoda,(valószínűleg boxer-pit keverék)szeresd nagyon,és legyél jó gazdija,ez a lényeg.Na meg,hogy ne hagyd éhezni :)
2013. júl. 13. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

pár hónap múlva amikor felszedett magára tehetnél fel pár képet :)


amúgy szép kutyus lesz ha egy kicsit hízik :)

2013. júl. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!