Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnem megtudni hogy ez...

Szeretnem megtudni hogy ez igazi pitbill-e? Vagy keverek? A linkek lent

Figyelt kérdés
[link] Jpg es a masik [link] Jpg

2013. júl. 12. 19:37
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
hat remelem hogy felszed par kg-ot es ismosodik kicsit mert igy nagyon vekony.A reg gazdija nem nagyon torodott vele ez latszik is mert nagyon sovany es szinte mindentol fel es 23:29 es nem faszagyerek celjabol vettem meg ezt a kutyust hanem azert mert szep es szeretheto ugyanakkor nagyon megsajnaltam ot a masik gazdinal mert mar irtam hogy 2x2m-es kenelbe volot bezarva....
2013. júl. 13. 11:14
 22/26 Valletta ***** válasza:
Ha nem fizettél érte, akkor rendben van. Sok örömöt hozzá!
2013. júl. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Mintha csak a mi kutyánkat látnám.Ő Boxer keverék,csak nincs rajta ilyen fehér folt.Mi is úgy mentettük ki egy kis kennelből még kölyökkorában,az apjuk is velük volt,annyira éheztették őket,hogy az egyik kiskutyát meg is ette.Mondjuk a miénk kicsit ducibb,mert ivartalanított szuka.Készülj fel rá,hogy akik nem értenek a kutyákhoz,mindenki Pitbullnak vagy valamilyen harcikutyának fogja nézni.A miénktől is félnek,és kérdezgetik,hogy ez Pitbull?Séta közben ha találkozunk másik kutyással,sokan felkapkodják a kiskutyáikat,pedig nem egy véreb.
2013. júl. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
en is azthittem hogy pit azert raktam fel a kepet hogy tudjam meg mien kutya valojaban de enngem nem nagyon erdekel a faja az a lenyeg hogy nagyon aranyos kutyus
2013. júl. 14. 17:30
 25/26 anonim ***** válasza:
mi lett a neve? Mióta van nálad? tegyél majd még fel képeket ha nagyobb, erősebb lesz!!!
2013. júl. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
a neve manna :D 4 napja van nalam :P es dogok feltenni meg kepeket es koszi a valaszokat :)
2013. júl. 15. 19:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!