Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen fajta?

Szerintetek milyen fajta?

Figyelt kérdés
Még februárban találtam egy kutyát akit befogadtunk és most körülbelül fél èves . Aki esetleg megtudja mondani milyen fajta vagy csak hogy félig milyen fajta mert lehet hogy keveték, az legyen szíves írja le. Köszönöm! Itt a kép róla: [link]
2013. júl. 13. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Valamilyen bull típusú keverék, amstaff szerintem biztos van benne. De remélem nem azért fogadtad be, hogy láncon töltse az életét...
2013. júl. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kis amstaff szerintem van benne
2013. júl. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm , egyébként nincs állandóan láncon
2013. júl. 13. 21:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is valamilyen bull típusú kutya. Ambull, amstaff-féle.
2013. júl. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ez egy keverék. februárban találtad... nem lehet hogy keresi az eredeti gazdája? Az utcán jobb neki mint láncon élni...
2013. júl. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nincs állandóan láncon és nem keresi senki ugyanis a faluban egy emberé volt aki elköltözött de előtte elengedte gondolván csak befogadja valaki aztàn ide tévedt hozzánk
2013. júl. 13. 22:45
 7/8 anonim ***** válasza:
mennyit van láncon?
2013. júl. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csak akkor van ha nincs senki otthon csak most így tudtam lefényképezni mert különben rohangál
2013. júl. 15. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!