Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta illik hozzám?

Milyen fajta illik hozzám?

Figyelt kérdés
Sorházban lakom, kis kerttel. Nagyon keveset lenne egyedül a kutya, munka közben is velem lenne. Közepes méretű sportos kutyát szeretnék, amely ugyanakkor nyugodt is. Versenyezni szeretnék vele agilityben, dog dancingben. Mindenképp frisbee-znék is vele és szeretek biciklizni járni, túrázni, úszni is, viszont nem mindig akad rá időm. Valamilyen keményebb kinézetű vagy őrző-védő hajlamú kutyát szeretnék. Amikor csak van időm vele foglalkoznék, van egy másik kistestű idős kutyám.

2013. júl. 11. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Malinois nagyon jó lenne. Nekik nagy mozgásigényük van amit ki kell elégíteni. Lehet velük agilityzni, frisbeezni, túrázni és még őrző-védőre is jó.
2013. júl. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is a malinois jutott eszembe a kérdés alapján.
2013. júl. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Imola Ágnes ***** válasza:
Amstaff, pitt... imádnak mozogni, de ha kell nyugton hagynak...a malinois labilisabb szerintem... kiválasztásnál figyelj a temperamentumra, és arra, hogy kompatibilis legyen az otthoni kutyával....és kiképzés...keményen de sok szeretettel....
2013. júl. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kicsimelcsi ***** válasza:

szerintem Border Collie Igaz nem örző védő,és nem is kemény kinézetű (nem tudom mindeképp azt szeretnél e)...de remekül tanítható,és nagyon inteligens,kiválló agility kutya,és a dog dancingbe is jeleskedik. Persze mindez nevelés kérdése.

De amúgy...menhelyen megtalálnád a te kutyád.

Az én kutyusom is onnan van,és kiderült róla hogy nagyon jól agility-zik,és dog dancingelni is szoktunk. (pincsi,és spániel keverék)

2013. júl. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!