Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyáim macska kaját ettek!...

Kutyáim macska kaját ettek! Az egyik azóta selymet hány és megy a hasa! Másik megnagyon bújos lett! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. okt. 19. 14:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
A macskakajától semmi bajuk nem lehet a kutyáknak!!! Nálunk folyamatosan történik "keresztbe evés" a kutyák és a cicák között, soha semmi baj. De hogy is feltételezed, hogy egyik kaja ártalmas a másik állatra? Maximum másféle ásványi anyagok, vitaminok vannak bennük.
2009. okt. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Amelyik kutyám rosszul lett az csak 4 hónapos!Nem lesz semmi bajja?
2009. okt. 19. 15:11
 13/16 anonim ***** válasza:
Inkább attól lehet baja,h bezabált, kiskutyáknak szokása. De macskakajától még a 2hónaposnak se lesz baja...
2009. okt. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!Megnyugodtam!
2009. okt. 19. 15:28
 15/16 anonim ***** válasza:

Mikor a mi kutyusunk kicsi volt azt mondták, hogy cicakajával etessem mert azok finomabbak mint a kutyáé.

Nem etettem azzal, de kipróbáltam kíváncsiságból. Semmi baja nem lett tőle.

2009. okt. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem "kutya bajuk" nem lesz attól, ha kutyák létére macska kaját ettek. A macska étele /főleg, ha jól van összeállítva/ még több fehérjét tartalmaz, mint a kutyáé, ettől nem szabadna, hogy bajuk legyen a kutyáknak. Fordítva lenne probléma, ha a macska rendszeresen kutyatápot kapna mondjuk /mert a kutya fehérjeigénye kevesebb, mint a macskáé/. Viszont attól, hogy macska-ételt ettek a kutyák, még nem szabadna "selymet hánynia"..., gyanús, hogy a macska-ételen kívül mást is ehetett az egyik kutya /mondjuk valamilyen ruhadarabot/. Bújós meg biztos nem lesz a kutya attól, hogy macskatápot vagy egyéb macskakaját evett /max. valamiért több szeretetedre van szüksége/.
2009. okt. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!