Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, ha a kb.7...

Mit csináljak, ha a kb.7 éves, abradorom folyton atszokik a szomszédba?

Figyelt kérdés
Ha kiengedem az utcára soha nem megy el és soha nem is csinálg még ilyet, hogy ha megjavítom a kerìtést akkor is átmegy.
2013. júl. 14. 17:35
 1/7 anonim válasza:
0%
kösd ki .
2013. júl. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyan ilyen gondunk volt. Egyetlen hatásos megoldás ha elviszed sétálni. Fáraszd le és akkor kedve sem lesz átszökni.
2013. júl. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lizát egy hétre elvittem a rokonokhoz, hatha addig megembereli magat, ezalatt minden nap elvittem kb. 1,5 km-re, majd mikor egy hét múlva haza hoztam egyedul hagytam egy fél óràra és megint a szomszédban találtammeg. Mi lehet az oka?
2013. júl. 14. 17:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne viccelj kerti kutyával napi minimum 5 km-ert sétálok, falakában. Össze vissza rohannak szerintem lenyomnak 10 km-ert az úton. Mondjuk nincs is kedvük szökni.
2013. júl. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Naponta kell elvinni a kutyát sétálni legalább 1,5 - 2 órára. Lehetőleg fogja egy bicikliz és futtasd meg jól hogy kifáradjon, persze ehhez csak fokozatosan szoktasd hozzá. Egy kifejlett kutyának (legyen az palotapincsi vagy medveölő) rendszeres, napi sétákra van szüksége...
2013. júl. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek!
2013. júl. 14. 20:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi van a szomszédban ami nálatok nincs?

Másik kutya? Esetleg a jólelkű szomszéd szereti a kutyádat és minden alkalommal kap valami finomságot?


Először keresd meg az okot, másodszor keresd meg, hogy hol megy át és fizikailag akadályozd meg.

2013. júl. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!