Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak babéziózist...

A kutyámnak babéziózist diagnosztizáltak! Megkapta az imizolt és még kapott több szurit is. Kálciumot meg ilyesmit. De azta sincs jobban 5ik napja már hogy nem eszik. Mit adjak neki?

Figyelt kérdés
2013. júl. 15. 10:11
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
inni iszik sokat csak enni nem eszik
2013. júl. 15. 18:33
 22/24 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt a négy éves beagle kan kutyámmal. Pontosan emlékszem rá.. Kedden vettük észre egyik pillanatról a másikra este éjfél körül. Szerdán vittük orvoshoz kapott szurit,de nem javult az állapota. Csütörtökön megint szuri, kicsit jobban lett,de visszaesett. Pénteken bevittük az állatkórházba és elaltatták (március elseje,2013)

Ő se evett semmit se csak nagyon sokat ivott és hányt. Pénteken a röntgennél nem látszott a veséje (babézia miatt). Nem elszomorítani akarlak,de ez az én történetem. Azóta nem tudom magam túltenni ezen.

Ő se evett semmit a kedvencét vettem neki,mindennel kínáltam :(

2013. júl. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Szegényke :(
2013. júl. 16. 09:07
 24/24 anonim ***** válasza:
Hogy van a kutyusod?
2013. júl. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!