Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adventix élősködők elleni...

Adventix élősködők elleni csepp használata után mennyi ideig nem lehet a cicát a kutyák közelébe engedni?

Figyelt kérdés
Sajnos az állat patikában bontott dobozból adtak tubusokat, amiben nem volt használati útmutató. Bár a neten találtam leírást, de nem volt egyértelmű, mert azt írta, hogy ha a bőrfelületen megszárad, már a közelébe lehet engedni, de mivel eléggé izegtek-mozogtak a szőrükre is került egy kevés. A cica mindig hozzájuk bújik és nyalogatja a szőrüket is. Ilyenkor nagy hidegben bent alszanak a műhelyemben mindhárman, próbáljuk a cicát a lakásban tartani, de nem akar ott maradni, sajnálom szegényt, mert nem érti miért nem lehet a műhelyben a kutyákkal. Örömmel venném, ha írnátok javaslatokat, tapasztalatokat, mert most először használtunk ilyen szert. Bár feltehetném külön kérdésként is, de aki már használta írja meg mennyiért vette, mert nekem kicsit gyanús, hogy átvertek.
2013. jan. 26. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:

én is egyenként kaptam régen, ott vették ki a dobozból, a kis ezüstpapíros-műanyagos cuccban viszont benne volt. olyan 2000 ft volt egy tubus, asszem, de már váltottam, mert érzékeny rá a kutyi.

én most nagyon sokáig nem engedném össze őket. ne kockáztass, ez konkrétan méreg... sztem legközelebb vegyél mást :S

2013. jan. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, már aznap eldöntöttem, hogy többet ilyent nem veszek, hisz nem tudok egész nap figyelni rájuk. Ráadásul az egyik kutyám még mindig vakarózik, pedig ennyi idő után (nem mellesleg ennyi pénzért) már kéne hatnia. Azt meg kimondottan büntetésnek élték meg, hogy nem lehetnek együtt, szóval maradunk a nyakörvnél.
2013. jan. 28. 10:23
 3/3 anonim ***** válasza:

én is nyakörvet használok, plusz biocseppet szezonban.

semmi probléma nem volt a cseppel, 1 nap után már hat, atomjó, de érzékeny kutyám van, a második évet nem bírta. ő nem csak vakaródzott, konkrétan bealudt tőle... méreg, na.

2013. jan. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!