Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam a kutyámat...

Hogyan szoktassam a kutyámat a vízhez?

Figyelt kérdés
éééééééén idióta mikor először vittem vízhez a kutyát rögtön beledobtam (nem magasról) és nem anyázzatok ezért kössz. És azóta fél a víztől bebír menni amíg leér a lába (1 éves szuka tacskó) de labdáért meg ilyenekért nem.... ha beviszem akkor elindul kifele de csak kifele és semmi más nme érdekli hiába vagyok ott a kijárattól 1 méterre h majd megfogom csak kifele megy és nem is akar vissaz jönni inkább nagy ívben kikerül nehogy megint bele vigyem vmi ötlet? :S
2013. júl. 15. 23:10
 1/1 mokkagyerek.blogspot ***** válasza:
Nem minden kutya szeret úszni, sok csak hűsölni megy be (tehát max hasig), szóval nem biztos, hogy fél. Nálunk van otthon egy kisebb 'tó' (inkább tavacska), először abba szokott be, te is kitehetnél neki egy műanyag kádat vagy egy kisebb lavórt vízzel, amin mondjuk úszik az egyik játéka. Esetleg még egy kutyahaver tudná becsalni.
2013. júl. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!