Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Pedigree...

Mi a véleményetek a Pedigree Denta Stix-ről? Tényleg olyan hasznos a kutyák fogának?

Figyelt kérdés
A(magyarországon forgalmazott)Pedigree-ről nem sok pozitívat hallottam,ezért merült fel bennem a kérdés-állítólag külföldön elég jó tápnak számít,más az összetétele.Ti hogyan látjátok,esetleg hosszabb távú tapasztalatotok van vele?Az én kutyáim imádják,de nem rendszeresen kapnak,néha csak nasiként,kaja után,ezért érdeklődöm.

#Pedigree #denta
2013. júl. 16. 08:07
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat,megfogadom!Tény,hogy a csontnak általában jobban örülnek azért,mint a bolti kutyaropiknak...:)
2013. júl. 16. 09:08
 12/19 anonim ***** válasza:
58%
fogtisztítónak én úgy hallottam hogy jó a vékonyra vágott száraz kenyér. Nem tudom mennyire igaz, de ezt hallottam :P
2013. júl. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
A denta stix nálunk 5 másodperc alatt tűnik el a kutya gyomrában. Nem gondolom, hogy ennyi idő alatt bármit is tisztítana a fogán.
2013. júl. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyámnak nagyon bejött!
2013. júl. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
87%
14-es mivel tele van ízfokozóval persze hogy a legtöbb kutyának ízlik, viszont nem hasznos, inkább káros.
2013. júl. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
84%

Állatorvosunk mondta,hogy szart se ér!

A kutyámnak rendszeresen vettem,mert bekajáltam a b.z.i reklámot.

De fogkövesedéssel vittem orvoshoz hátulról 4 fogát is khúzták ,mert elrohadt.Büdös volt a szája,nem gondoltuk hogy a fogkő a probléma,de már annyira zavart a büdösség,hogy elvittük nézzék meg.

Doki mondta mi a helyzet,na azóta sem veszek ilyeneket.

Amúgy is BARF étrenden él már a kutya abba van husos csont remekül tisztítja a fogát :)

2013. júl. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Valletta ***** válasza:
84%
Az enyém szereti, de a fogát szerintem kb. ugyan olyan mértékben "tisztítja", mint a száraz táp. Vagy mosni kell a kutya fogát, vagy le kell szedetni a fogkövet.
2013. júl. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
65%

10 éves 12 kilós pulimnak 7 éve adom minden nap. A rendes kajája után eldugom, lelkesen keresi, aztán nekifekszik és elrágcsálja, nagyon szereti. A fogain szinte semmi lerakódás nem látszik. Az állatorvos a legutóbbi oltáskori vizsgálatánál is rácsodálkozó elismeréssel dicsérte a fogazatát, hogy az alapján sok évet letagadhatna a hasonló korú kutyák többségéhez képest.

Hogy ebben pontosan mennyi szerepe van a Denta Stix-nek természetesen nem tudhatom. Mindenesetre nekünk nyilvánvalón beválni látszik, ezért továbbra is napi rendszerességgel megkapja. Ez az én tapasztalatom. ;-)

2015. szept. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 FerencSzilagyi válasza:

adjatok neki nyers répát, van olyan kemény mint bármely rágcsa, olcsó és tele van vitaminnal is...


Ha van kertben akkor zárd el mert rájön hol van és lopni fogja :)

2018. márc. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!