Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akita kutya, hol lehet teljes...

Akita kutya, hol lehet teljes megbízásban venni ilyen kutyát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

[link]


Akita kutyát szeretnék venni, de nem tudom hol lehet biztonságosan venni! Kb mennyibe kerül? Mellesleg kellene Akita tartóktól információ hogy ők mit mondanak róla!



2013. júl. 16. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Én innen vettem: [link]


Nagyon önfejű kutya, nehezen kezelhető, sok türelem kell hozzá, de megéri. Nagyon hűséges és védelmező.

2013. júl. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hogy hogy? wikin nem így írták.. ömm más színbe nem lehet venni?
2013. júl. 17. 16:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Neharagudj, de ez a fajta nem neked való. Annyit tudsz róla, amennyit a wikipédia leírt, utána sem néztél és még csak a színváltozatokat sem ismered. Keress fel egy tenyésztőt és beszélgess vele és közösen találjátok ki, milyen a neked való eb. Ennyire nulla tudással megvenni egy méregdrága akitát öngyilkosság.
2013. júl. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Te honnan veszed hogy nem néztem utána a Wikin kívül? ... Szerinted mért kértem Akita tartóktól véleményt? Talán azért mert szeretem volna a "nulla" tudásomat megváltoztatni az információkkal amit a gazdik mondtak.
2013. aug. 3. 19:51
 5/8 anonim ***** válasza:
mivel közölted egy válaszolóval hogy a wikipédia nem így írta így konkrétan bevallottad, hogy semmi mást nem tudssz csak amit ott olvastál. ha valóban utána néztél volna akkor többet tudnál mert amiket azt első is leírt azt minden (nem wikipédia színvonalú) oldalon megemlítik...szerencsétlen....amugy meg 200 000 Ft alatt ne reménykedj egy fajtatiszta tenyésztős akitában.
2013. aug. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ebből a kennelből tuti nem vennék, amit linkeltek neked. Az összes kutyája eladó. Egy igazi tenyésztő családtagként kezeli a kutyáját, nem csak dísznek, hogy elvigye a kiállításra és betegye egy kennelben, aztán ha úgy van szó nélkül lepasszolja az összeset. Én tuti nem vennék ilyen embertől! Egyébként hobby kutyának olcsóbb, de azért 100 ezret mindenképpen akarj rá szánni. Szerintem vegyél egy akitákról szóló könyvet, az interneten biztos betudsz szerezni olyat pár 100Ft-ért, aztán ha még mindig érdekel a fajta, akkor vedd fel a kapcsolatot a tenyésztőkkel.
2013. aug. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen veszek egy olyan könyvet! :) Köszönöm az információt! :))))))
2013. aug. 10. 10:19
 8/8 anonim ***** válasza:
A wikipediás link az akita inukat mutatja be, a mahagóni kennelben pedig amerikai akitákat árulnak.A két fajta nem is hasonlít egymásra. Nekem akita inum van, hűséges,önfejű,bátor kutya.Kezdő kutyatartónak vagy gyereknek nem ajánlom,erős kéz kell hozzá.Simán lehet vinni kutyaiskolába,csak az a lényeg hoy te képezd ki,ne az oktató.
2013. szept. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!