Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akkor is megéri venniK-9 IDc...

Akkor is megéri venniK-9 IDc hámot ha nem őrző-védőzünk?

Figyelt kérdés
Eddig csak őrző-védőző kutyákon láttam, de gondolta kirándulásoknál hasznos lehet kirándulásnál, mert könnyebben észre lehet venni meg ha veszek táskát hozzá akkor nem nekem kell vinni a cuccait
2013. júl. 17. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem bárki hordhatja. Ha neked tetszik, meg kényelmes a kutyának és meg is tudod fizetni az árát akkor bátran. A táska meg tök jó ötlet, ha picit teli pakolod, akkor legalább jobban fárad :)
2013. júl. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem megéri. Az én kutyámnak is van, pedig nem öv-s, szuper, tartós, kényelmes neki. Fényvisszaverő felirat miatt éjjel is tudom vinni benne. Rövidebb sétákra nyakörvet szoktam használni, de ha kirándulunk, akkor inkább ez a hám van rajta, messzebbről könnyebb is így észrevenni. Ráadásul a "fogókája" miatt, ha láb mellé veszem, mert jön valaki, nem kell vacakolni pórázzal és mégsem a nyakörvénél tartom.

(És el se tudom mondani, hányan kérdezték már meg, hogy Julius a kutyád neve? XD)

2013. júl. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És azt meg tudja valaki mondni, hogy a márkaboltba drágábbak a felszerelések mint a neten?
2013. júl. 17. 11:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Apáék vizslájának is van, és baromi jól néz ki. Hogy hasznos-e azt nem tudom, én sosem csináltatnék, mert nem tartom annak, de látszik rajta, hogy tartós, jó minőségű.
2013. júl. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a neten rászámolnak 900 ft postai költséget, én úgy láttam, viszont ha a márka boltjában veszed, azt hiszem dunakeszin van egy, ott nem kell kifizetned a szállítási költséget. Freshnapf, meg ilyen boltokba ne vegyél mert szerintem 2 szer annyiért árulják. Eddig mindenki dicsérte , szerintem is tök jó, mi is készülünk venni majd.
2013. júl. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
itt fehérvárom is van eghy boltjuk
2013. júl. 25. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!