Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyat vegyek?

Örangyal123 kérdése:

Milyen kutyat vegyek?

Figyelt kérdés

2013. júl. 17. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
plüsst
2013. júl. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Keveréket

Hűségesek, ragaszkodóak és nagyon aranyosak

Általában a keveréket alkotó kutyafajok jobb tulajdonságai egyesülnek bennük

És szerintem menhelyről vegyél, nekünk is onnan volt eddig minden kutyánk, soha egyikkel se volt semmi baj, alig kell értük fizetni (sőt, egyáltalán nem, csak a chipet kell kifizetni). Nagyon aranyosak és hálásak hogy végre egy szerető gazdijuk van, és az se hátrány hogy kimentheted őket a menhelyről.

2013. júl. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Attól függ,mit szeretnél...:) Például gyerek mellé,játszótársnak,vadászkutya,házőrző vagy esetleg csak egy hűséges barát?:)

De én is leginkább a keveréket tudom ajánlani...Kevesebb gond van velük általában,strapabíróbbak,ráadásul legtöbb esetben hosszabb ideig is élnek...:)

2013. júl. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bólogatóst.

(Ennyi támpont alapján úgy őszintén,mégis mit ajánljunk??)

2013. júl. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ez sok mindentől függ: hol élsz, van-e kerted, mik az elvárásaid, melyik az a fajta vagy típus, amivel szimpatizálsz. Pl. bernáthegyit ne zsúfolj be panelba :) Ha vannak gyerekeid, akkor érdemes higgadtabb fajtát választani. Viszont ahogy egy korábbi válaszoló is írta, a keverék kutyánál nincs is jobb!!! Én is keverék kutyus boldog gazdija vagyok :-)
2013. júl. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2013. júl. 19. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!