Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen kutyát vegyek bernátheg...

Milyen kutyát vegyek bernáthegyihez? Labrador jó mellé?

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:

A bernáthegyid? kan vagy szuka?

szerintem labradort inkabb ne bar ha imádja más kutyákat és hadja hogy ugráljanak körülötte stb. akkor vehetsz de sztem bernáthegyi mellé vegyél egy közepes vagy nagy termetü nyugodt kutyát. Mondjuk bobtail, tibeti masztiff , leonberger vagy vmi ilyesmit sztem

2010. máj. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2 éves,kan kutya.Eddig egyedül volt az udvaron.
2010. máj. 9. 10:12
 3/6 A kérdező kommentje:
Más kutyákkal nem igen találkozott,cak kerítéshez ment a szomszédkutyájához "beszélgetni".
2010. máj. 9. 10:14
 4/6 anonim ***** válasza:
1. valaszolo vagyok. szerintem akkor egy ivartalanított labrador szukát nyugodtan vehetsz mellé. de akkor ne vegyél mellé ha nem szeretnéd ivartalanítatni. de majd a labradorral járj el sétálni mert nagyon nagy a mozgásigénye.
2010. máj. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Először azt kéne tudni, hogy a bernáthegyid kijön-e egyáltalán más kutyákkal. A napi séta, a szocializáció, a más kutyákkal való játék, a napi szintű szellemi és fizikai lefárasztás elengedhetetlenül fontos a berninél és a labinál is!


A "két kutya jó társ-e" nem a fajták függvénye, hanem a gazdi hozzáértésén, a kutyák szocializáltságán múlik.


Ha szukát választasz, mindenképp ivartalaníttasd, van bőven keverék kutya az országban, nincs többre szükség.

Ha nincs kereted 100e Ft-ot költeni egy tenyésztői kiskutyára, akkor ajánlom figyelmedbe a fajtamentőket, szuper munkát végeznek, nagyon megbízhatóak. Szaporítótól, expresszről, józsibácsi kertjéből ne vegyél kutyát kérlek.

[link]

2010. máj. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem jo valasztas onnet hozni kutyust. nekem Dömötör vagyis Döme nagyon tetszik.... =)
2010. máj. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!