Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkit lehet kint tartani?

Yorkit lehet kint tartani?

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 19:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
Dehogyis!!NEM!!! Meg fagy az a szegény állat. Szobakutya, nem fér el a házban?
2009. okt. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Azt hittem legalább itt lehet kérdezni úgy hogy nem ugatják le az ember fejét. Ha csak igy tudsz válaszolni inkább hagyd ki! Világos?
2009. okt. 20. 19:41
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet kint tartani. Az igazi szobakutya. Szerintem már 1. éjszaka meghalna.
2009. okt. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem lehet, megfagy. Vagy jön egy kóbormacska és kettéharapja a kutyát. Én nem tenném ki a hidegbe, max egy fűthető kutyaházba. De ha akarod, nekem adhatod a kutyust :D Nálunk van elég hely :D
2009. okt. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
98%
Hát nem kell hülyeséget kérdezni és nem fog leugatni senki! Szobakutya azért szoba kutya mert nem lehet kint tartani!Ha ilyen kutyád van legalább a tartásáról szerezhetnél némi információt. És nem hiszem hogy egy max 4 kilós kutya nem fér el bent a házban akkor minek vetted? Világos?
2009. okt. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
66%
A kérdező egy szóval sem mondta, hogy van is ilyen fajta kutyája!!!!
2009. okt. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
61%

Nem lehet.

És igenis csúnyán le vagy ugatva.

Egy picit sem tudod beleélni magad a kutya szemszögébe? Vagy ekkora bukta vagy bioszból, fizikából?

Kicsi kutya, hamarabb átfázik.

Ha ennek utána kell nézni, meg kell kérdezni, hát ne lepődj meg, hogy le vagy ugatva.

2009. okt. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
24%
Off: Most hülyültök vagy tényleg megfagy?:O Dehát nincs neki szőre? Miért fagyna meg?
2009. okt. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Megfagy, mert a felületéhez képest kevés energiát tud termelni, a szőre nem hideg ellen való aljszőr+fedőszőr, hanem csak sima fedőszőr.

Megfagyna.

2009. okt. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
82%
És nem is egy "zsíros" kutyáról van szó, nekünk is volt yorkink, örültünk ha egy nap evet egy kupac kaját és nem zörögtek a csontjai.
2009. okt. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!