Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki segitete nekem mutatni...

Valaki segitete nekem mutatni egy felnöt yorkie és egy biewer keverék kis kutyát?

Figyelt kérdés
Nem sokára lesz egy ilyen kis kutyám (jövöhét kedden) és megszeretném nézni hogy milyen lesz felnöt korába!!!!! kellene kép az internetről köszönöm !!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. júl. 19. 12:15
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
milyen keverék?
2013. júl. 21. 13:08
 22/35 anonim ***** válasza:

máltai-törpeuszkár.

de iszonyú aranyos mindkét fajta, úgyhogy aranyos kiskutyád lesz.

2013. júl. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
és kicsi lesz? egyépként itt van---------------> [link]
2013. júl. 21. 16:37
 24/35 anonim ***** válasza:

Nem jó a link:(

A máltainak 2-3 kg az ideális súlya, a toy uszkár is hasonló, úgyhogy kicsi kutyus lesz, ha minden jól megy, és nem vágtak át.

Mivel nem egy kialakult fajta, aminek külön standardje lenne, ezért vagy a máltaira, vagy az uszkárra üt jobban, nagyjából nem lehet eldönteni, milyen lesz nagykorában. De mindenképp aranyos, mivel mindkét fajta külön-külön is aranyos.

Amúgy pénzért vetted, ha szabad tudni?

2013. júl. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
5.000 forintért jelképes összeg volt! mert már be volt oltva és ezért kellet fizetni!
2013. júl. 21. 17:42
 26/35 anonim ***** válasza:
Jól van, az úgy korrekt. Reméltem, hogy egy keverékért már csaknem kérnek pénzt az oltás árán kívül! Sok boldogságot a kicsihez!
2013. júl. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
köszönöm!! Akkor nem létezik olyan kutya hogy moltipoo mert arra hasonlit! selymes szőre van mint egy máltainak és úgyis néz ki csak a szőre színe más!zsemle színű mint egy törpe uszkár és nézegetem ezt a képet-------------> [link] . Az enyém szebb és zsemle színű jaa és cukibbbbbbbbbbb!!!!!!!! Egy kérdés mekkorára fog megnőni?
2013. júl. 22. 07:57
 28/35 anonim ***** válasza:

Nem létezik olyan kutya, ezt csak a hülyéknek találták ki amerikában, mert így mindenféle keveréket el lehet adni jó pénzért.


Ha mégis létezne, akkor keresd műár meg lécci az FCI leírását. Köszike....

2013. júl. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
te montad hogy nincsen ilyen kutyus és még te kéred a leirását ? ki vagy te?
2013. júl. 22. 09:49
 30/35 anonim ***** válasza:
Azt írta HA LÉTEZNE.... de nem létezik !
2013. júl. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!