Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki segitete nekem mutatni...

Valaki segitete nekem mutatni egy felnöt yorkie és egy biewer keverék kis kutyát?

Figyelt kérdés
Nem sokára lesz egy ilyen kis kutyám (jövöhét kedden) és megszeretném nézni hogy milyen lesz felnöt korába!!!!! kellene kép az internetről köszönöm !!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. júl. 19. 12:15
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Elõzõ vagyok , de van olyan kutyus létezik sok más keverék társával együtt!
2013. júl. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Mekkorára nő meg egy palotapincsi, havanese keverék?
2013. júl. 22. 10:59
 33/35 anonim ***** válasza:
mutass róla képet!
2013. júl. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

miért utazol a keverékekre??? ha ennyire tetszenek akkor menj el egy menhelyre rengeteg kistestű keverék van!!!!


látszik,hogy baba vagy még,mert azt sem tudod,hogy két kistestűnek a keverék kölykei is kicsik lesznek vagy az anyára vagy az apjára fog ütni,ezt pedig sose lehet megmondani!


szóval irány a menhely!!

2013. júl. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Ezek mind fölösleges kérdések, az adott kölyökről se Te, se mi nem tudunk többet mint hogy milyen két fajtából vannak. Megnézed a havanese meg a palotapincsi leírását, írja náluk hogy kb. hány kilók és hány centik, és a kettő közt átlagolva lesz valahol a kiskutya. Szóval ha az egyik kb. 6 kiló, a másik 4, akkor a Te kutyád is valahol közte lesz, mondjuk 5. De ez se támpont, mert lehet hogy a két fajtából pont az a két kutya az átlagnál kisebb vagy nagyobb, vagy a kiskutya inkább az egyik szülőre üt, vagy bármi. Szóval ezek kábé sejtések, hogy VAJON hogy nézhet ki egy ilyen keverék.

De nem azt mondtad, hogy már elhoztad a máltait?

2013. júl. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!